Асталависта бэйби• 13 ноября 2023
Що повинна робити дочка, якщо серйозно?
Мати 87, хвора, інвалід.
Дочка винна в чомусь? Що робити, яке майбутне, якщо людину не можна вилікувати?
Якщо у матері було важке життя, в цьому є вина дочки?
Чи треба жити дочці самій, та допомогати по можливості? Якщо мало можливостей?
Vlada-Maria• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Вона стала інвалідом у 50.
і? а до 50 була мільйонером зі своїм бізнесом?
Брюльтик• 13 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Ну захотел человек испытать радость материнства нам тарости лет, в будущее не заглянув
Тут половина форума пищят от стать мамой в 40+ и как они помолодели увидев две полоски.
Захотел, но не испытал.
ХвостПистолетом• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Меня тоже как бы поздновато родила, моей 88 лет, 1935 года, что я делаю, типа сижу возле неё безвылвзно, пгт, раньше в Киеве работала, сейчас как вспомню так вздрогну по тех маршрутках мотаться, 20 км, машины нет. Дети мои заграницей, уехали уже как 2 года, мне бы тоже к ним, душа разрывается прям. Или в Одессе жить не против, здесь продать. Короче жизнь на паузе. Вы ни в чём не виноваты, так сложились обстоятельства, двух жизней не бывает, куда лечиться уже, многие до таких годов не доживают даже.
Без комплексів• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я б зробила кар´єру, якщо б мені допомогали.
Ви б зробили кар´єру,якщо б у Вас був розум і хист. Батьки тут ні до чого.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Тобто якби вас народили в 20 і зараз вам би було 67, то ви б допомагали? А в 47 не положено?
Я допомогаю. Вилікувати не можу.
Vlada-Maria• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я не буду такою.
Ви вже така, судячи з теми. І це не тільки про матеріальне
Сорока-ворона• 13 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
З кожним днем усе більше неадекватності тут простежується в коментах
И вы тут каждый день сидите?
😂
Бедолага
😂
Бедолага
Стигла полуниця• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Вона стала інвалідом у 50.
Тож в дитинстві кажете в коменті 20
Ms. Iphone• 13 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Мама народила ’для себе’ і очікувала, про що й говорила автору’, собі зручну старість і няньку. Сама в житті навряд чи перевтомлювалася, якщо до 87 дожила.
Відпустіть це бридке відчуття провини. По мірі можливості допомога.
А есть люди, которые рожают для других? Ну кроме суррогатных матерей. Все рожают для себя. И расчитывать в старости на поддержку детей это нормально.
Если бы у автора еще и отец был, было бы нытья в два раза больше.
Это просто человек негативная эмоция, страдалица по жизни. Мама уйдет рано или поздно, она найдет другой повод для страданий.
Однозначная• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Т.е. вы и в отсутствии личных достижений мать обвиняете? Миллионы людей достигают всего сами, а вам мама должна была хорошую работу найти? Вы взрослая женщина, а все ноете и ноете. Даже за свою жизнь ответственность не берете. При этом детей вы зачем нарожали, если себе дать ничего не смогли?
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляБез комплексів
А який взаємозв´язок віку,в який жінка народила,і успішністю дитини? Знаю багато прикладів,коли пізні діти досягли набагато більшого аніж ті,яких народили в 20.
При відсутності грошей (економили на їжі) та мамі-інваліді?
Блиск думки• 13 ноября 2023
автор,что вы хотите от нас? Можете помочь- помогите. Нет- на нет и суда нет.. и точка!
Кудлата хмаринка• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я допомогаю. Вилікувати не можу.
Авторе, їй 87, лікування особливого результату не дасть.
Дама_с_караваем• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Мене ставять в приклад більш успішних дітей, які мають більш можливостей та допомогають більш.
Але їх народили в 20.
Дорога автор,з 47-67 років,нажаль,ви не не досягнете вже більше нічого.Що вже мали ви досягнути,то вже досягнули.Тому,вже нема значення,коли вас народила мама,чи в 20 чи в 40.Навпаки,вам зараз її доглядати легше,бо ви молодша.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Дети будут помогать, когда вам будет 87. Или не будут, глядя на ваш пример.
Я сто разів казала, що допомогаю! Але нервую.
Без комплексів• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Уявіть? Щоб бути розумною, не треба гроші.
Є діти-сироти,які досягли в дорослому житті вершин. І у них не було нікого. І спати лягали вони часто голодними. І пррсиналися такими ж.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Еще одна неудачница, которая во всем винит родителей? К 47 годам вся ответственность за вашу жизнь уже на вас. Если ничего не достигли, то в этом виноваты только вы. Смешно говорить такие слова взрослой женщине, но взрослейте, берите ответственность за свою жизнь на себя
В моєї мами були винні батьки, а зараз я.
Молода і нерозважлива• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Але їх народили в 20.
Вашу манеру узнают из далека
Крем для арбуза• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Вона стала інвалідом у 50.
’Мені ніхто не допомогав ніколи. Батька не було, мати стала інвалідом в дитинстві’ Автор, на ходу меняется история?
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ні, не була хворою, коли народжувала.
Ума Палата• 13 ноября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
В автора дытынстви, как я поняла.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
Захотел, но не испытал.
До її 50 років все було добре в нас.
Відпочивали, ремонт кожен рік.
Потім вмер дідусь, який забезпечував сім´ю, а мати на півроку поклали в лікарню.
Відпочивали, ремонт кожен рік.
Тень льва• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А кто должен был вам помогать в карьере и каким образом?
Кудлата хмаринка• 13 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Народжувати в 40 без опори на чоловіка, не маючи певного рівня життя, це безвідповідально. А вимагати від дитини більше, ніж сама їй дала тим паче, розуміючи, що у дочки є власні діти, за яких вона несе відповідальність.
Мати егоїстка, яка як жила для себе, включаючи народжувала собі прислугу, так і далі хоче бути на першому місці. Вона хоче, щоб автор посунули потреби свої, своїх дітей, своєї сім´ї, заради неї. Їй ніж о не заважав до 40 років, як тут казали, кар´ эру побудувати, ні діти, ні сім´я, відповідно і пенсію мати не мінімальну.
Тень льва• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Вона стала інвалідом у 50.
Так в детстве или в 50? Или 50 это ещё детство?