Mrs.Ochmonek• 13 ноября 2023

Розпродаж землі з 1 січня, ви за чи проти?

З 1 січня 2024 року землі с/г призначення зможуть купувати не тільки фізичні особи до 100 га , як зараз, а і юридичні з лімітом в 10000 га. Неважко здогадатися, хто скупить землю, тим більше за низькими цінами під час війни. Точно не ті, хто на ній працює, і не ті, хто за неї воює.
Чому не приймуть мораторій на час війни і післявоєнний період?

Я категорично проти розпродажу землі з 1.1.2024. тим більше, коли голосували за закон, повномасштабного вторгнення ще не було.
Ви за розпродаж чи проти?
Результат:
вже голосів: 133
108 (81.2%) Проти
14 (10.53%) За, але після війни
11 (8.27%) За розпродаж з 01.01
uma• 13 ноября 2023
С одной стороны во всем мире земля является товаром, но с другой очень боязно за продажу в украинских реалиях. Хотя знакомых фермеров вообще не пугает… Короче, я не определилась.
sweetkillah• 13 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Мені в спадок перейшли паї, на даний час вони в оренді. Хоч і платять не дуже великі кошти, але щорічно отримати 30-40 тис. то є допомога. І я б не хотіла, щоб мене примусили їх продати за 2 тис. зелених
Моєму татові на днях прийшла плата за оренду паїв, не знаю, скільки саме землі, але за рік 3850 грн. заплатили
автор Mrs.Ochmonek • 13 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Який мораторій? Земля с/г призначення продається уже два роки як.
Є обмеження, в старт- пості написала
Zaviriuha• 13 ноября 2023
Ответ дляsweetkillah
Ого, то є дуже мало. В нас за 1 га платят 5500.
автор Mrs.Ochmonek • 13 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Ні? Тоді для чого вони землю купуватимуть?
Щоб продати її значно дорожче через 10 років - і це тільки один з варіантів.
Решка7777• 13 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Переведите))
Китайцы все скупят
Решка7777• 13 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
А ви думаєте, для чого вони будуть купувати? Дайте здогадаюсь. Будуть камазами вивозити український чорнозем закордон . Так?
Или садить, то , что истощает землю, по беспределу без правил
Oksiz• 13 ноября 2023
Конечно, против. Юрики наберут кредитов в банках и скупать будут селами. У обычных людей нет такой возможности - пойдите себе сейчас купите этой земли - очень удивитесь, что её нет, чтобы купить
автор Mrs.Ochmonek • 13 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
З китайцями так і відбувається, виснажують землю.
Николай-b526• 13 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
А также квартир, которые достались по наследству от бабушек и дедушек, полученных при Союзе.
а вы хотя бы защитить их можете????
Filomena• 13 ноября 2023
Загалом я проти продажу великої кількості в одні руки.
З іншого боку пай це теж приватна власність.
Тобто якщо ваші родичі колись не змогли отримати пай, то тепер все?
А так за бажанням можна купити собі землю.
Що власне ми і зробили.
Читака• 13 ноября 2023
Напевно, щоб закрити велику дирку в бюджеті на наступний рік
Решка7777• 13 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
плодяться как саранча, и привезут свою компартию диктаторскую
вон Африка уже везде чайна-таун
автор Mrs.Ochmonek • 13 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Що власне ми і зробили.
Про те й мова. 100 га ліміт як зараз, це одне. А коли можна буде 10 тисяч скуповувати - це зовсім інше.
автор Mrs.Ochmonek • 13 ноября 2023
Ответ дляЧитака
Нехай би закрили зменшенням пенсій суддям по 100 тис краще.
Бо дірки в бюджеті будуть завжди все одно.
сладкий_ноябрь• 13 ноября 2023
Ответ длячир
Они же будут какие-то налоги платить, а владе нужны деньги. Не будет моратория.
Неписані збільшую допомогу до 8млрд.
Нашим не дай - все мало.
Нехай під аренди дають, а не продають
Николай-b526• 13 ноября 2023
если бы вышки Шела и Бритишпетролиума стояли на шельфе крыма-никакой бы кацап туда не сунулся....
сладкий_ноябрь• 13 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Если в данных условиях кто-то готов покупать земли и что-то на них делать, платить налоги и зарплаты, то я только За.
Ні, не можна цього робити, в аренду так, здавати можна, продавати власну землю - ні!
Lena24101987• 13 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Робити вони на ній будуть, а от які податки і скільки платитимуть це вже питання…
AniW• 13 ноября 2023
Мне все равно, покупать или продавать нечего. А сильные мира сего пусть скубутся)
LudaSHS• 13 ноября 2023
Капитал всегда купит ее. Тот же Нибулон.
Так или иначе. И так ’ покупали ’ по схемам.’ ’Земля крестьянам’ это хорошо, но я понимаю, это миф. Да они получили паи- сами работают или сдают в аренду.
Но наша Земля давно распродана, перепродана.
Это такой же товар. И он должен приносить прибыль. А вот контроль и дотриманнЯ законодавства хотелось бы.. а не как всегда.
Николай-b526• 13 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Потомки уже разъехались по Европе и США)) нам нужно выживать здесь и сейчас, а не демагогию про совесть разводить
вот почему то требовать выплачивать потомкам всякие допомоги-мы можем, а продать у себя им землю-зась!
Filomena• 13 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Довготривала оренда від різних власників це все ж не повна власність.
Бо на сьогодні це вирішення проблеми, а через 50-100 років ніхто не знає як буде.
Хоча все можна передбачити.
Особливо якщо іноземці викуплять(
Николай-b526• 13 ноября 2023
Ответ дляOksiz
ее и бесплатной, положенной нам Конститцией, 2 га- тоже нет, если вы не в курсе)))
Николай-b526• 13 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
блинЮ она давно куплена по схемам! все правильны вы написали, во время действия того Великого моратория сл времен Лазаренко...
Romina83• 13 ноября 2023
Земля и без закона этого продавалась. И я вам больше скажу - старики - владельцы паев - умирают, и далеко не все наследники вступают в наследство. Куда такая земля девается, знаете? Так что ваш закон - еще не самое страшное.
Malysh2• 13 ноября 2023
Автор, эту тему и все риски обсуждали уже давно, до войны, на самом деле. Да, это именно то, о чем вы думаете. К сожалению...
А нам со всех утюгом будут рассказывать, что это великое благо и инвесторы все к нам побегут восстанавливать экономику, давать рабочие места и вливать море денег. А кто против.., ну вы поняли, чей агент.
автор Mrs.Ochmonek • 13 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
Ви думаєте, що якби всі прикордонні землі належали якійсь фірмі ’Байден- Столтенбенрг корпорейшен’, то кацап би подивився на табличку Приватна власність, і розвернув би танки? )
Malysh2• 13 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ті, в кого зайві гроші, і скуплять за безцінь. А чи обов´язково вони там щось робитимуть корисне - не факт
Будут делать все то, что нельзя в ес по их нормам вредности, экологически и т.д.
Закон о легализации наркотиков туда же. У нас же аграрная страна...
автор Mrs.Ochmonek • 13 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
те, що незаконне, можливо оскаржувати