Така бойова Я• сегодня в 00:10

Ви можете купити собі машину за 100 тисяч доларів?

Зробіть вибір:
вже голосів: 375
Так
Ні
Love_Love_Love_• сегодня в 20:08
Ответ дляНеГолосую
Справді? Ну і який дурень через рік за бу дасть майже ціну нового? Ви станете з 70 тисяч до 60 і черга вишикується. З якого дива? Якщо у мене є 60, то і 70 але якось ’нашкребу’, щоб взяти з салону нову. Нафіг людині з грошима бу?
Ну є різні машини і по різному вони просідають в ціні, допустимо тут де я живу лексус певного класу і мерседес відповідного класу не втратять однаково в ціні, наприклад лекс 18 року буде коштувати 20-26 тис$ мерс 11-16$

НеГолосую• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Значить у них різна ціна купівлі або нюанси в обслуговуванні/техчастині. І ви говорите про машини, які далеко не нові - їх уцінка буде адекватно обставинам. Ми ж говорили про те, чому машину, викочену з салону, не вдасться продати за умовні 90 відсотків від вартості нової.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляНеГолосую
Ціна купівлі в них якраз однакова. Я вам просто навела приклад, бо я написала в першому повідомленні що далеко не кожна машина втратить відразу 30%. Я ж написала що мерс втратить 30% а лексус втратить 10-15%
НеГолосую• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
А я пишу, що ніяку машину, у якої вже є власник, не куплять за ціною нової. Ви б таке зробили? От і ніхто б інший не зробив. Знайти таких цікавих людей. - - треба ще щоб дуже пощастило. Бо хто шукає бу, у того грошей - на бу і ціну нової він не дасть, таких грошей у цього покупця просто немає. А у кого є на нову - нафіг йому ваша ’знижка три відсотки’?
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляНеГолосую
А я вам десь написала що її куплять за ціною нової?
А ви взагалі колись пробували купити машину в салоні? Є дуже багато причин чому люди готові заплатити майже салонну ціну за певний автомобіль і комплектацію.
І до речі, коли я купувала машину яку я зараз маю, я ніяк не могла знайти потрібну комплектацію, потрібно було довго чекати і якби мені запропонували за ті ж гроші річну машину я б точно купила.
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Это исключение все таки
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
О блин мерседес так дёшево??? Это ж типо крутая дорогая машина всегда была

Mary_40• 1 час назад
Хз. Я за 100 000 куплю квартиру под сдачу. Хочу две одну на постоянно одну на посуточная в хорошем районе.
Но есои бы у меня уже были эти квартиры, купила бы машину наверное есои бы все остальные траты закрыты.
У меня есть 100 000 и дале больше, но нет трех квартир и другого из планов.
Я ещё бредовые вещи хочу, вот когда вернусь все это будет последнее на что потрачу машину.
А ещё пару прикрас тиффани и ещё кого то, крутую сумку.
Клгла только это будет
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Можу вам до безкінечності кидати ціни на бмв і мерст
Їх тут ніхто не хоче купувати, беруть через ціну
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Это где???
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Это где???
США
Mary_40• 1 час назад
США? Если доллары
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
США
Спасибо
СирОжино пирОжино• 1 час назад
Ответ дляОндатрова шуба
Краще ці гроші єрмаку на заставу віддам, а їздити і на вєліку можна
уже внес мистер икс. вы опоздали.
грызите теперь локти от отчаяния))
Шиворіт навиворіт• 19 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Це ціни на не биті? Чому не хочуть купувати?
Love_Love_Love_• 14 минут назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Бо вони дорогі в обслуговуванні, страхуванні і вважається не такими надійними як японки
Шиворіт навиворіт• 7 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую. Тобто Тойоти і Лексуси купляють? Які ціни на них?