AndriiIgnatev• 13 ноября 2023
Що мені грозить якщо я покину Германію не повідомив про це державні структури
Я збираюсь з родиною покинути країну. Що буде якщо ми не позакриваємо всі справи ( страховка, джобцентрі.). Просто все покинемо та поїдемо
Olenka_tit• 13 ноября 2023
В страховой будет идти долг, за интернет тоже, потом наверно в суд подадут, ну достать вас я думаю смогут везде, не сразу конечно. В чем проблема написать на электронную почту? Либо сходить в страховую? Знакомая уезжала, все закрыла по электронной почте.
Espresso_caffe• 13 ноября 2023
кто уезжал по-нормальному говорят, что закрыть все это и уехать сложнее чем приехать и открыть
все таки рекомендую вам все закрыть, потому что никто не знает как сложится ситуация, может придется вернуться
Валентина Як• 13 ноября 2023
А зачем?
Это не так уж долго.
Сложен оказалось разорвать договор на интернет обслуживание.
Это не так уж долго.
Best hit Bonanza• 13 ноября 2023
Ответ дляlumonbka
Борги і з часом до ЄС дорога буде закрита
А если Украина вступит в ЕС, то долги и в Украине придется платить
До речі (я відписувалася в тій темі, на яку посилання вище і яка вже закрита - про борг по страховій через непопередження, що виїхали). Я писала там, що моїм батькам прийшов лист про необхідність повернути надлишково сплачені в Німеччині кошти (понад 1500 євро), коли вони вже були в Україні і повертати було дуже незручно чисто технічно - проте, повернули. Мама декілька тижнів тому виїжджала з України і на в´їзді з Польщі їй спочатку відмовили, потім вона пояснила, що минулого року мала борг в Німеччині, але він повністю закритий - показала листа з Fіnanzamt. Після цього її дані перевірили ще раз і таки пропустили. Так що ось Вам і ’що станеться’. Борг в неї був у Німеччині, але данні були про це на українсько-польському кордоні.