Однозначная• 13 ноября 2023
Коректор під очі, самий кращий
Щоб перекрити синьці, але при цьому він був не сухим надто, не підкреслював мімічні зморшки, не скатувався і взагалі робив шкіру сяючою.
Таке буває ?
Сливочная пенка• 13 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я користуюсь Yves Saint Laurent Touche Éclat. Поки що мій фаворит
Я, наверное, одна кто его не понял. Мне вообще он не перекрывал, как обычным кремом помазала и всё. А отзывы все восторженные были
Жинси на дитину• 13 ноября 2023
Я багато їх перепробувала, бо 39 років і шкіра суха дуже. Висновок зробила такий, що без різниці, який коректор, головне підготувати шкіру (ліфтинг, зволоження, праймер). Лише тоді результат радує.
Однозначная
• 13 ноября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Розкажіть будь ласка, який у вас догляд за цією ділянкою.
Дівчина заглядєніє• 13 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Вы меня удивили. Я аж в косметичку полезла ничего ли не путаю. Вроде он. Для меня никакущий. Ещё и оттенок так себе. Дурная трата денег получилась. Рядом от Ести Лаудер - в разы лучше. Но его сняли с производства, к сожалению. Теперь не понятно на что менять.
Дівчина заглядєніє• 13 ноября 2023
Ответ дляСливочная пенка
Аналогично. Подружка подбила его купить. Мол, лучше Есте Лаудер. Для меня хуже намного в результате.
Кусачая Я• 13 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Маю такий, для мене ідеальний
Навіть на рекламних фото не розумію що з ним змінилось?!
Які були кола під очима, такі і залишились
За ціну взагалі мовчу
Ангел-предохранитель• 13 ноября 2023
Ответ дляКусачая Я
За ціну взагалі мовчу
Подивіться відео в ютубі - побачите різницю
В мене було багато різних, цей найкращий
Купувала до 2 тисяч, вистачає надовго
Замасковує судини та синці, висвітлює та підсвічує шкіру
Купувала до 2 тисяч, вистачає надовго
Однозначная
• 13 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Блин, учите украинский язык, автор...
Написав хтось на кацапській.