Ламборджини• 13 ноября 2023
Хтось міряв або купляв таке пальто Манго?
Як по якості і розмірності?
Я на хвилинку• 13 ноября 2023
Разве что такой внешности как у модели, не ясно это индус или девушка мулатка. Мужиковатое что-то,вот таким идет такой фасон
Ламборджини
• 13 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Не люблю такие. Они никому не идут
Можливо)
Чарочка діда• 13 ноября 2023
тонке і не тепле.через сезон як ганчірка. купіть в укр.виробників нормальне пальто і носіть. я купила на виставці ВСІ СВОЇ в Києві на Десятинній. Супер. 70 вовни,20 кашеміру,10 поліестр. красиве,тепле. видно,що річ якісна і дорога
Ламборджини
• 13 ноября 2023
Ответ дляЧарочка діда
Дякую! Покажіть фото
Чарочка діда• 13 ноября 2023
Ответ дляЛамборджини
Дякую! Покажіть фото
Нина Влади. я купила Яскраво синє. 6400. там десь є на фото
Тётя Хрюша• 13 ноября 2023
Ответ дляЧарочка діда
Подскажите производителя или сайт. Где посмотреть?
На_оба_рот• 13 ноября 2023
На Манго повно гарних пальто. Часто вживу виглядають краще, ніж на картинці. Головне, склад тканини дивитися, щоб вовни нормальний відсоток був. Як правило, більшомірять.
Конкретно про ваше нічого сказати не можу.
Ламборджини
• 13 ноября 2023
Ответ дляЧарочка діда
В мене чомусь не відкрилося(
Чарочка діда• 13 ноября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
NINA VLADI
Черкаси