Слоник-тоник• 13 ноября 2023
Тривожно-депресивний стан, панічні атаки, сьози, відчай
Мені 31 рік. У мене немає серйозних стосунків із чоловіком. Страх залишитись без родини, по здоров´ю проблеми і не може бути дітей. Тривога сильна через це. Живу в маленькому обласному центрі, здається, що всі чоловіки вже одружені і постійні смерті на війні. До вього немає близьких людей, крім літньої мами.
Тішуся неперетішуся• 13 ноября 2023
У меня всё тоже самое, но только есть и семья и ребенок. Как видите не это (наличие, отсутствие) причина такого состояния, а то, что у вас есть проблема - может с самоорганизацией и дисциплиной, ну и мониторингом своего здоровья.
Ищите своего специалиста, который поможет вам осознать куда фокусировать внимание, чтобы вы знали что делать, что исправлять. Всего вам доброго!
Слоник-тоник
• 13 ноября 2023
Ответ дляJuly-5994
Можливо краще піти до психолога? Всі наші страхи і блоки треба пропрацьовувати, краще зі спеціалістом. Депресивний стан, ПА потім можуть негативно сказатись на фізичному здоров’ї. Тим паче зараз є можливість онлайн проходити консультації.
я ходила, якось не допомогло
Аноним НаВсеГда• 13 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
я ходила, якось не допомогло
шукайте іншого, краще психотерапевта, може вам препарати потрібні