Скользкая• 13 ноября 2023

Подарунок колезі

Моя заступниця йде на пенсію. Від усього колектива ми їй купили подарунок, але хочу їй ще щось подарувати від себе. Ми багато років працювали душа в душу, не подруги, вона набагато старша за мене, але відносини дуже теплі. Порадьте, будь ласка, щось, бюджет до 2000 грн. Виходячи з її складу характеру, це має бути щось корисне.
Як ухурделю• 13 ноября 2023
Электроперфоратор.

культУра• 13 ноября 2023
Возможно фотокартину на холсте. Мы дарили коллеге и учителю в школе. Оба остались довольные и до сих пор при встрече благодарят.
Электричка• 13 ноября 2023
Что-то из бытовой техники? Можно деликатно обсудить чего в доме у кого не хватает, а хотелось бы.
Ума Палата• 13 ноября 2023
уютный плед или красивый кашемировый шарфик
Грабля• 13 ноября 2023
Электронная книга
На паровозе• 13 ноября 2023
сертифікат на курс масажу
Меня много• 13 ноября 2023
Ялинкові іграшки + горішки в меду/бокс з горіхами та сухофруктами