Скользкая• 13 ноября 2023
Подарунок колезі
Моя заступниця йде на пенсію. Від усього колектива ми їй купили подарунок, але хочу їй ще щось подарувати від себе. Ми багато років працювали душа в душу, не подруги, вона набагато старша за мене, але відносини дуже теплі. Порадьте, будь ласка, щось, бюджет до 2000 грн. Виходячи з її складу характеру, це має бути щось корисне.
культУра• 13 ноября 2023
Возможно фотокартину на холсте. Мы дарили коллеге и учителю в школе. Оба остались довольные и до сих пор при встрече благодарят.
Электричка• 13 ноября 2023
Что-то из бытовой техники? Можно деликатно обсудить чего в доме у кого не хватает, а хотелось бы.