Забризкана водою• 18 декабря 2024

Що привезти в подарунок

Хочу зустрітися з подругою, яку не бачила років 20. В неї ніколи не була. Знаю, що живе не шикарно, бо пенсія невелика.
Запрошує до себе. Живе в невеличкому містечку.
Щоб такого їй подарувати на 1000-1500, щоб вона не почувалась незручно, і щоб подарунок був в радість.
автор Забризкана водою • 18 декабря 2024
А, в неї є дочка і онуки, вони зараз в Польщі. Син на фронті.
Федорино Горе• 18 декабря 2024
да просто вкуснях разных привезите - хорошо посидите
GaleTTa• 18 декабря 2024
Кошик з продуктами
Ответ дляФедорино Горе
Вкусняхи - то само собою. Хочу ще подарунок
Ответ дляGaleTTa
Кошик з продуктами
Кошика нема. Буду везти в сумці . Хочу щось на згадку залишити, бо не знаю, чи побачимося ще в цьому житті.
НаливайКа• 18 декабря 2024
Зараз доречно подарувати ялинкові прикраси. І згадка буде про вас)
Ответ дляНаливайКа
Я після 10 січня збираюсь їхати, ялинкові прикраси будуть вже неактуальні.