13 ноября 2023

Хто знає яка може бути максимальна вага листа на одну звичайну марку?

Якщо не помиляюся це марка V ? Це виходить десь 8-9 листів А4. І яка має бути марка якщо цю кількість листів * 3 ? Це буде достатньо марки М ? Чи яка це взагалі марка потрібно?
ПуГоФФка 13 ноября 2023
Есть градация на почте.. цены изменились.. раньше было до 20 гр, 20-50, 50-100 гр. Сейчас надо узнавать
ПуГоФФка 13 ноября 2023
Погуглите, есть инфо.. таблица
В танке 13 ноября 2023
Обычное письмо это до 20грамм было раньше. Но не уверена что и сейчас так. Посмотрите на сайте УП
автор Сокодавка ще та 13 ноября 2023
Ответ дляВ танке
Обычное письмо это до 20грамм было раньше. Но не уверена что и сейчас так. Посмотрите на сайте УП
Я так давно відправляла листи.... Чомусь подумала що звичайний лист був 40 грам...
автор Сокодавка ще та 13 ноября 2023
Ответ дляВ танке
Обычное письмо это до 20грамм было раньше. Но не уверена что и сейчас так. Посмотрите на сайте УП
Ні, все таки звичайний лист це до 50 грам... Я знаю що 8-9 листів це 40 грам приблизно і це якраз один звичайний лист...