Глас_Народа• 13 ноября 2023
Що це за дебілізм у Тік ток?
Побачила цю жінку і таких там багато.. кричить в прямому ефірі yes pop corn yes pop corn gang gang…. І там тисячі людей … шок
Що це таке ? Вона хвора ?
Глас_Народа
• 13 ноября 2023
І питання більше чого там стільки людей в ефірі я в шоці
І стільки грошей відправляють
Що воно таке ?
І стільки грошей відправляють
Що воно таке ?
Глас_Народа
• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Почніть заробляти як вона і дібілізм превратиться в гроші
Слухайте я просто не розумію сенсу а цьому і що таке відбувається взагалі з нею
І до чого це все ?
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
І до чого це все ?
До грошей))) це все до грошей і заради грошей
СкиниУскачи!• 13 ноября 2023
тикток и его смотрящие не славятся высоким уровнем интеллекта )) а толковые блогеры с видео уже давно перешли на другие платформы
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Яка примітивність)) так кажуть люди, які явно не толкові)
Оскорбляю всячески• 13 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
І стільки грошей відправляють
Що воно таке ?
І стільки грошей відправляють
Що воно таке ?
В мене питання: нащо те ви дивитеся? Я в шоці, думала завжди, хто те дивиться, он хто.....
Весотехник• 13 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Пока те, кто не славится уровнем интеллекта ( чисто по Вашему мнению) зарабатывают хорошие деньги, такие, как Вы считают из глупыми, но зарабатывают три копейки
Нехай щастить• 13 ноября 2023
Може це той прикол, як жіночка наче з Закарпаття. Вони під час трансляції типу гроші кидають, і їй на екрані вискакцє то морозиво, то ще щось. Вона повторює це і стрибає, гикає. Зі сторони наче хвора на голову дибілка, а в реальності заробляє мега багато
Бутербродница• 13 ноября 2023
Ответ дляВесотехник
На онліфанс дівки заробляють на заграничні квартири, погнали?
СкиниУскачи!• 13 ноября 2023
Ответ дляВесотехник
на панели тоже зарабатывают три копейки )
дело не в этом, а в том, что общество деградирует из-за таких вот тиктоков, а потом идет на выборы, воспитывает детей и т.д.
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Я вас розтрою, там є ваш кумір і всі його любімки
Весотехник• 13 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Почему нет? На мой взгляд лучше зарабатывать на онлифанс, чем кассиром в АТБ работать за 10 тысяч
Бутербродница• 13 ноября 2023
Ответ дляВесотехник
Кому як. Мені ліпше касиром, ніж піську показувати на весь світ, мабуть, я уже застара для сучасного світу, бабло перемагає зло.
Птица секретарь• 13 ноября 2023
Ответ дляВесотехник
Ну так а что не так? На смотрящих без интеллекта и зарабатывают))))
Весотехник• 13 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Ну там пишут про воспитание детей и всё такое. Что можно позволить ребенку с такой зарплатой и как его развивать?
СкиниУскачи!• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
не поняла ) какой кумир?
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
не поняла ) какой кумир?
А любий, абсолютно)
Тік Ток генерує відео по вашим вподобанням, якщо ви диветесь діч то всі ваші відео будуть діч, якщо ви диветесь щось гарне, розумне і тд то він вкм і відео такі генерує, там кладезь знань, навіть іншу мову можна вчити, але ж для вас, які генерують херь і не розуміють алгоритму дій все херня і все до сраки
А ще там топова платформа для вашого бізнесу, якщо залетить то все, вважайте ви виграли джек пот
Крим мій• 13 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Старая писька стоит дешевле зарплаты кассира, вы правы.
Бутербродница• 13 ноября 2023
Ответ дляКрим мій
СкиниУскачи!• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
А любий, абсолютно)
я ничего не генерирую. Я зашла туда как-то, с нуля, без всякой подписки, и в листе видео на главной странице была херь, как вы выразились. Мне хватило.
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Коли ви заходите першого разу завжди херь, далі ВИ самостійно генеруєте по темах.. Хочете дивитись котиків, всі вілео будуть про них
Хочете вивчити румбу. Всі вілео будуть про румбу, якщо ви на відео реагуєте просмотром, така ж тема буде вам траплятись і тд
Зайдіть, згенеруйте собі відпочинок на Балі і всі вілко у вас будуть про Балі
В мене жодного разу не було таких як автор показує, бо я їх не дивлюсь
СкиниУскачи!• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
но согласитесь, 90% видео общей массы всех видео тиктока - херь.
А про Бали и котиков я и в инстаграме могу посмотреть )
Ответ дляМуркамурковна
Я ставила собі тікток і видалила. Не розумію нащо він, на ютуб ліпше подивитися румбу або балі, там хоча б не 3 секунди. А як хочеш 3 секунди, там так само шортси є.
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ні, їх якраз процентів 20
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Ні, тік ток 3 хв і по факту
Я ао тіктоку Ексель довчила, по факту і швидко, а не Розмазня на час води
Хочеш щось приготувати.. ´ все
Хочеш на городі шось зробити, все є
Книжку якусь щнайти нову, шо б почитати.. Рецензія.. Фільм, серіал.
В общем) кожному своє)
Там за 5 хв діла не буде.. Там треба свої теми
Хочеш щось приготувати.. ´ все
Хочеш на городі шось зробити, все є
В общем) кожному своє)
Ответ дляМуркамурковна
Ні, тік ток 3 хв і по факту
Хочеш щось приготувати.. ´ все
Хочеш на городі шось зробити, все є
В общем) кожному своє)
Хочеш щось приготувати.. ´ все
Хочеш на городі шось зробити, все є
В общем) кожному своє)
Так а нащо дивитися три хвилини про книжку, як можна подивитися півгодини? Що можна за три хвилини розказати про книжку, фільм, або город? Не встигнув квакнути уже ліміт. Трихвилинна рецензія? Прям не знаю. Встигнеш тільки сказати цікава книжка дуже хороша читайте я рекомендую.