Глас_Народа• 13 ноября 2023

Що це за дебілізм у Тік ток?

Побачила цю жінку і таких там багато.. кричить в прямому ефірі yes pop corn yes pop corn gang gang…. І там тисячі людей … шок
Що це таке ? Вона хвора ?
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Так а нащо дивитися три хвилини про книжку, як можна подивитися півгодини? Що можна за три хвилини розказати про книжку, фільм, або город? Не встигнув квакнути уже ліміт. Трихвилинна рецензія? Прям не знаю. Встигнеш тільки сказати цікава книжка дуже хороша читайте я рекомендую.
Ну а шо ще треба? 40 хв слухати, почати читати і зрозуміти шо херня?
я люблю і тік ток і ютуб, це різне
От шось побачиш у тік тгк, те, чого ніколи не побачиш у ютуб без пошуку і пішла у ютуб шукати більш розгорнуто...
Просто я не розумію людей, які фукають не розбираючись у темі
Це як обгортка цукерки фіолетова, я її взяла в руки і викинула бо мій любимий колір зелений

Чаюри• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
я люблю і тік ток і ютуб, це різне
Мені так, треба щоб розгорнуто, кліпове мислення не заходить. Ну це не значить, що воно погане, особисто мені не заходить і все.
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
То ж кажу, є речі які 3 хв достатньо, а є ті, про які без цих 15 секунд ти б не лізналась ніколи без конкретного пошуку і йдеш вже туди, ле розгорнуто, або до автора на сторінку, де все те ж є розгорнуто
Чаюри• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
В тіктоці цікаво було дивитися котиків і щуриків, зараз іноді дивлюся шортси з ними на ютубі, якщо поганий настрій, котики і щурики завжди рятують)
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Я вчора залипла як люди роблять гарних гномів і інші ялинкові іграшки
Тепер в мене чешеться , завтра доїду куплю пару носків, все інше є
Ще люблю дивитись, як переробляють ремонти, меблі і тд
Дракон2000• 13 ноября 2023
тикток -- это и есть царство дебилизма, филиал дурки!
Чаюри• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
А з вати не бачили іграшки? Блін, дуже гарні, я уже дивилася дивилася, складні точно не зможу зробити, але щось просте типу яблука то точно спробую
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Ви мене просто в саме серденько))
З вати я зробила гілочки декоративні)
І))) і))) дерево як у Джускі) але то вже тіпа моя ідея не без тік току але моя) на дачі муж зрізав гарну ветку, я її обкрутила 6 метрлвою гірляндою з алі) , Боже, то не дерево, то кайф) не покажу) бо не вдома)))
Помогалочка• 13 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Вы просто старая и не в теме
Я тоже старая и не в теме, и думаю, нас таких много , и раз Вы в теме, было бы хорошо, если Вы хоть не много разъясните, я у ребенка допытывалась, но она не смогла внятно объяснить, как это работает.
Девушка на видео пародирует персонажа из видеоигр?
А другие люди ее смотрят, и платят за это деньги? Потому что им интересно смотреть, поэтому платят? Я вот этот момент не могу понять, можно ведь смотреть и не донатить.. Или вот когда яйцо чистят в прямом эфире , или старая бабушка сидит и просто пьет чай молча на кухне, а другие люди заходят на эфир и донатят. Я понимаю, что цель бабушки ( или скорее ее внуков) , заработать денег, но какая цель у зрителей?

Бубль Гум)• 13 ноября 2023
Ответ дляПомогалочка
Зрители любят развлечения. Это как… ммм ..чтобы вы понимали) реалити шоу)
А развлечения люди любят РАЗНЫЕ.
Помогалочка• 13 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
А развлечения люди любят РАЗНЫЕ.
Я никогда не смогу понять, зачем смотреть как другой человек чистит яйцо и платить за это деньги. Ну хорошо, Вы правы,у каждого свои тараканы, допустим такие люди существуют. Но ..их много, да?
Бубль Гум)• 13 ноября 2023
Ответ дляПомогалочка
Много)
И таких как вы - тоже много)
Помогалочка• 13 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Много)
И таких как вы - тоже много)
Я в шоке если честно.. мне дочь так примерно и объяснила,как Вы.
В каком странном мире мы живём..
Бубль Гум)• 13 ноября 2023
Ответ дляПомогалочка
В каком странном мире мы живём..
Ну ваше поколение тоже было странным для предыдущих:)