Щепотка_совести• 13 ноября 2023
Яке розміщення зручніше?
Я би хотіла аби турбо конфорка була попереду праворуч , але не зустріла таких варіантів, ну і здається що так будуть грітися ручки
Наскільки практично коли велика конфорка буде праворуч, але під стіною?
Дякую
Кундалина• 13 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую
Скло то не для мене)
До того глянула на олх бу скло, то деякі геть страшні, скло змінило вигляд+ кажуть підтікає під поверхню якось там+ досить часто б´ється
Хоча в догляді найлегше і виглядає найкраще
Аби була можливість частіше міняти, теж вибрала би скло
Скло то не для мене)
Можливо ви і праві) то моя мрія просто.
Але я сама собі господиня і більш-менш охайна. Ну так вона мені подобається☺️
Щепотка_совести
• 13 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Можливо ви і праві) то моя мрія просто.
Мрії мають здійснюватися, нехай і Ваша здійсниться якнайскоріше.
Особисто я за комфорт в першу чергу, тому обрала нержавійку, моя нинішня терпить все, хоч металиву губку, хоч кислоту
Кундалина• 13 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Бачила нержавійку у подруги, тому на майбутнє або скло або емаль.
Дуже дякую за побажання😘
Миру нам всім, бо сльози вже закінчуються🙏
Дуже дякую за побажання😘
Щепотка_совести
• 13 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Дуже дякую за побажання😘
Нержавійка різна буває, в мене темна, трохи в мідь віддає, така більш витривала, а буває світла, як фольга у всіх сенсах, то звісно така не практична
Щепотка_совести
• 13 ноября 2023
Ответ дляБокс-орун
брала ромбом, турбо зліва - і не перша для безпеки, і не задня.
Дякую, мабуть таки потрібно ромб шукати
Кундалина• 13 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
А в куми звичайна. Ще й помила невдало(
Арістон зі старих. Ну такий собі вигляд((
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую, мабуть таки потрібно ромб шукати
Для мене - найзручніший варіант. Зараз живу з квадратом, таке.
- такого типу, оце чорне покриття - я б нобелюху дала , ані слідів, ані царапин, протер і як нове.
Сама мала - під стіну, це теж ок.
Буває турбо справа і зліва, я спецаільно робила під стіною 25 см ще - тоді і турбо ок, не заважає, і щось гаряче можна зняти і там поставити.
Сама мала - під стіну, це теж ок.
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую, мабуть таки потрібно ромб шукати
ще решітка з трьох частин - як же зручно це. і як бісить, коли ціла і треба все знімати, якщо що, типу кава втікла.
Щепотка_совести
• 13 ноября 2023
Ответ дляБокс-орун
Сама мала - під стіну, це теж ок.
Чорного так не хочеться(
І через колір в тч
А тут поверхня антрацит я так розумію, на котрій розводів не видно як на емалі чи склі?
І через колір в тч
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Чорного так не хочеться(
І через колір в тч
так, і вона краща скла і в сто разів краща емалі.
за життя я з різними жила поверхнями, антрацит - топ.
до речі, кухня світла, не заважає.
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Чорного так не хочеться(
І через колір в тч
З жахом згадую нержавійку, ото жах. Але головне - аби між плитою і мийкою була поверхня - тоді немає тих крапель постійно і менше мити.
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляТак точно!
А нащо вам турбо конфорка? Я нею майже не користуюся, на ній хіба виварку ставити.
я користуюся, зараз такий газ, пів години закіпати буде, а там - швидко.
Щепотка_совести
• 13 ноября 2023
Ответ дляБокс-орун
В мене досить велика відстань, але якось навіть не думала в бік чорної, в мене вже багато років єдина чорна техніка це мікра, так це капець якийсь, і в плані що все видно, і що вирізняється на фоні будь чого, вона як пляма
Щепотка_совести
• 13 ноября 2023
Ответ дляБокс-орун
Мені теж мало потужності звичайної великої конфорки, поки щось закипить, чи поки підсмажиться, а менше завжди можна зробити
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
я теж не думала:) але в магазині продавець взяв ключа і з силою кілька разів провір - ані слідочка.
20 років йому дякую, коли мию:)
Щепотка_совести
• 14 ноября 2023
Ответ дляБокс-орун
20 років йому дякую, коли мию:)
Дякую, подивлюся як воно
Ось трапилося відео, як на мене то дуже корисне
Не враховувала що часто користуюся сковородами 28-32 см, не на кожну поверхню така влізе , бо ручки заважатимуть
Бокс-орун• 14 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую, подивлюся як воно
відео не працює.
зручні пательні зі зйомними ручками, тефаль ок.
Щепотка_совести
• 14 ноября 2023
Ответ дляБокс-орун
відео не працює.
Не виходить(
Щепотка_совести
• 14 ноября 2023