Твоя подружайка• 14 ноября 2023

Хто купляв таке дитині в школу , яка любить гризти ручки та олівчики?

допомогає? може порадите аналог трошки подешевше , бо всі олівці наче гризуни погризли
ФрекенБок• 14 ноября 2023
покормите ребёнка😂
Розвідка Маші• 14 ноября 2023
Я замість того купувала гумки, які зверху на олівець надівати. 7-10 грн у канцтоварах.
Вони менш смачні, ніж олівці.
Став не так часто гризти, але все одно буває.
автор Твоя подружайка • 14 ноября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Вони менш смачні, ніж олівці.
якісь спеціальні є ?щось гугл мені тільки цю штуку видає, можливо неправильно якось запит пишу...
Видна міленіалка• 14 ноября 2023
Мне кажется эта штука слишком длинная и будет смещать центр тяжести. То есть будет влиять на удобство письма
Новопоштинская• 14 ноября 2023
Я в дитинстві теж гризла, тато не витримав і намазав мені гірким перцем, більше не гризла.
Розвідка Маші• 14 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ні, я купувала звичайні, такі, щоб стирати олівець.
Вони є яскраві і різних кольорів.
автор Твоя подружайка • 14 ноября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
можливо , дякую, чомусь не подумала про це...
Видна міленіалка• 14 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
У меня просто девочка, и всяких насадок на ручки в младшей школе было вагон. Все они в итоге влияют на качество письма.

Вот резинка на кончик хорошая идея. Но минус в том, что резина это не силикон, ее можно и откусить. А это ж не пищевой материал.
Зашла на 5минут• 14 ноября 2023
Гризе і гризе. Чому вас це тригерить?
Якщо справді непокоїть, то до психолога, бо це один з видів вираження нервового напруження, хтось нігті ламає, хтось ручки гризе, емоціям потрібний вихід. Це не найгірший.
А якщо ’бо що люди скажуть у дитини погризені олівці’, то до психотерапевта, але вже вам, пропрацювати цю залежність від чужої думки
Пацаааааааан• 14 ноября 2023
на аліекспресі купа їх і за більш приємними цінами, ніж у нас.
там ще є силіконові гризунки на шнурку, можна на шию повісити і хай жує
автор Твоя подружайка • 14 ноября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Гризе і гризе. Чому вас це тригерить?
ну як мінімум це не гігієнічно, потім краска та лущиться і він її з´їдає , про те як це виглядає (маю на увазі погризані олівці) , я навіть не думаю
Чижик Пижик• 14 ноября 2023
Грызение ручек не надо поощрять:((( Это может быть одним из проявлений астено-невротического синдрома. Как и обкусывание ногтей или выдергивание волос. Можно с этим сходить к неврологу, как вариант. Если ребенок сообразительный и будет готов сотрудничать с неврологом, то от этих ’привычек’ можно избавиться, хотя это и не совсем привычки в прямом смысле.
Позитивна• 14 ноября 2023
Тюю, та хай грызет. Не вижу в этом никакой проблемы
ЭтаваНиМожетБыть• 14 ноября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
в чат вошли психолАги
Чижик Пижик• 14 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
в чат вошли психолАги
Нет, мама неврастеника. И как человек с опытом, могу сказать - психологи до .опы. А неврологи - нет.
Ну, можно, конечно, забить и оставить ребенка грызуном и колупателем на всю жизнь, может, ему будет комфортно среди других людей. Или нет.
Зашла на 5минут• 14 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А ’гризення’ насадки на олівець, на вашу думку, більш гігієнічне?
автор Твоя подружайка • 14 ноября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
як мінімум він зроблений з харчового силікону , а не дерево покрите фарбою, яке вбирає вологу (слину)
Позитивна• 14 ноября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Я в детстве,лет до 17 грызла ногти. Сейчас абсолютно нормальный человек, с нормальной нервной системой. И с прекрасным маникюром. Слава богу по врачам меня не тягали.
Сын грызет ручки когда сильно увлечен. Знаю что во взрослом возрасте проблемы такой не будет. Если проблема только в этом, то какие нахрен неврологи
Оце так цабе• 14 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Гризунець, що спочатку був в роті, потім лежав в пеналі, а потім знову до рота теж не взірець гігієни)
ЭтаваНиМожетБыть• 14 ноября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Видимо, вы не с теми психологами встречались.
Фиона Шрековна• 14 ноября 2023
Ответ дляПозитивна
А мені 48 років, я досі обдираю заусенці і вавки на шкірі. При тому, що нервова система в мене доволі міцна і я здатна розрулювати серйозні стресові ситуації, прояви неврозу нікуди не поділися.
Ду да ду да ду• 14 ноября 2023
Купіть фіджет для долоні.
Я сама перестала все гризти, коли дізналась про глистів.
автор Твоя подружайка • 14 ноября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Купіть фіджет для долоні.
я , доречі, теж