НаливайКа• 14 ноября 2023
Поговоріть зі мною, підлітку купила взуття.
Попросила мала дорогі красовки, вона довго просила. Мені було дуже дорого, але враховуючи що це зима і якість хороша, то вже не пошкодувала і купила.
Пішла сьогодні вона у них в школу і зараз дзвонить і каже, мама поверни їх назад - з мене всі сміються і кажуть що вони модні були ще в минулому році і зразу з маніпулює типу вони не зручні навіть.
Б..ть я готова її прибити зараз ((((
Злості не хватає 🥵🥵🥵🥵
Б..ть я готова її прибити зараз ((((
Злості не хватає 🥵🥵🥵🥵
Я в дамках• 14 ноября 2023
Ну хай її однокласники кинуть їй посилання, які ж модні, а ви завтра ж купите. Запропонуйте їй такий варіант.
Підліток розуміє фінансове становище вашої родини і звідки гроші беруться
Якби ви самі їй купили взуття, то одне діло, а так : вона ж сама вибирала
Тень льва• 14 ноября 2023
Выдайте кеды, в которых ходила до этого, пусть ходит дальше. И все. Никаких разговоров на эту тему. Эти просто отставьте в сторону. Замерзнет - обует и пойдет. Если слишком принципиальная, пусть померзнет. Попросила - получила, пусть учится быть ответственной.
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Нога виросла (
Почемучечка• 14 ноября 2023
Научите дочку иметь свое мнение, а не зависеть от мнения одноклассников.
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Это уже манипуляции, не ведитесь
Намагаюся
Тень льва• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Нога виросла (
Значит, просто игнорьте эту тему.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2023
Чогось нагадало мені ситуацію з мого дитинства. Всі на перший дзвоник прийшли в лакових туфлях, я так заздрила їм, цілий рік про них мріяла, ледь вмовила маму на наступне 1 вересня придбати, прийшла така довольна, а виявляється вони вже не модні, і всі дівчата вже в якихось інших нових фасонах, а я так і топталась рік в неактуаній моделі.
Ех, навіяли спогади про бідне дитинство.
Контрольница• 14 ноября 2023
Не повернете вже, не зручні,тбо перший день взула. А сміялися діти, бо просто знайшли нову тему для розмови. Колись в 92 в з мене сміялися однокласники(я їздила з села в райцентр в школу, бо в селі не було 10 і 11 кл).я посміялася разом з ними, ще й щось смішне казала. І все, всі забули про це.. А скільки років дитині, що вона так переживає за те що однокласники скажуть?
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляПочемучечка
У вас є підліток?моя лідер у класі , знає собі ціну, але іноді збої навіть у таких дітей бувають
И.О. человека• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Обычные. Сейчас все в таких ходят.
Сколько стоят? Если что носите сами.
Почемучечка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Обычные кроссовки, такие и через 10 лет из моды не выйдут. Объясните что зависеть от чужого мнения не нужно. Может ей наоборот завидуют, поэтому не хотят чтобы она их носила. Объясните все это.
Я Головна• 14 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Я ходила і ніколи не дивилася на взуття інших дівчат. Ось реально. Ходила в тому, що було практичне. Далеко від мод. І не страждала
Контрольница• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Тим більше лідер. Це мабуть якась завислива подружка набвлакала..
муха в кедах• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Лидер в классе по каким критериям?
Нагайна• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
лідер. вся в мамку...
КликОЛЬКА• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Эта модель была и 10 лет назад, и ещё столько же будет.
Скляна миша• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
цю модель точно не можна назвати не актуальною, що ж гна її думку модно?
мегамоСГ• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Ооо,у моей такие были пять лет назад,но єто не обозначает что сейчас не модные и нужно матери мозг выносить.
А они зимние?
Как в них по снегу ходить?
А они зимние?
Как в них по снегу ходить?