НаливайКа• 14 ноября 2023
Поговоріть зі мною, підлітку купила взуття.
Попросила мала дорогі красовки, вона довго просила. Мені було дуже дорого, але враховуючи що це зима і якість хороша, то вже не пошкодувала і купила.
Пішла сьогодні вона у них в школу і зараз дзвонить і каже, мама поверни їх назад - з мене всі сміються і кажуть що вони модні були ще в минулому році і зразу з маніпулює типу вони не зручні навіть.
Б..ть я готова її прибити зараз ((((
Злості не хватає 🥵🥵🥵🥵
Б..ть я готова її прибити зараз ((((
Злості не хватає 🥵🥵🥵🥵
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Чогось нагадало мені ситуацію з мого дитинства. Всі на перший дзвоник прийшли в лакових туфлях, я так заздрила їм, цілий рік про них мріяла, ледь вмовила маму на наступне 1 вересня придбати, прийшла така довольна, а виявляється вони вже не модні, і всі дівчата вже в якихось інших нових фасонах, а я так і топталась рік в неактуаній моделі.
Ех, навіяли спогади про бідне дитинство.
Блін )))
Замурмишка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
у меня нету проблем с финансами.
себе тоже такие купила в прошлом году, в этом и следующем буду ходить с удовольствием. шлите лесом свою дочь.
Контрольница• 14 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
Я ходила і ніколи не дивилася на взуття інших дівчат. Ось реально. Ходила в тому, що було практичне. Далеко від мод. І не страждала
Багато так, я колись поки ремонтували блискавку в моїх сапогах, носила мамині, тоді розміри на два чи три більші, не вмерла
Я Головна• 14 ноября 2023
Ви нам показали класичну модель, яка не може бути модною або немодною. Вона нейтральна кожен рік. Діти мабуть позаздрили і причепилися. Зараз такі «малюки», що палець до рота не клади, дай когось обісрати
муха в кедах• 14 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Ооо,у моей такие были пять лет назад,но єто не обозначает что сейчас не модные и нужно матери мозг выносить.
А они зимние?
Как в них по снегу ходить?
А они зимние?
Как в них по снегу ходить?
Найки разве бывают зимними с мехом? Это подделка наверное
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Как-то не правдоподобно звучит
Да я троль))))😂😂😂
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Обычные. Сейчас все в таких ходят.
Сколько стоят? Если что носите сами.
У мене 41,5 у неї 40.
Просто болталка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Ну да, вам в прошлой теме писали, что это ужасная реплика. Немодная.. Дети правы
муха в кедах• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Не модні ж😄
Покупайте модные! Желательно ежемесячно новые. Мода так переменчива
Вільний митець• 14 ноября 2023
проблема не в кросах, а в булінгу! якби в таких прийшла лідерша класу, ніхто б не жужжав! шукайте проблеми глибше
Просто болталка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
У вас є підліток?моя лідер у класі , знає собі ціну, але іноді збої навіть у таких дітей бувають
Лідер? Да ладно
мегамоСГ• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Лидеры знают что модно.
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляКонтрольница
Тим більше лідер. Це мабуть якась завислива подружка набвлакала..
Не знаю, але я капец як вибилася з колії ((
ТихоЯ• 14 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Про залежність від іншої думки ваш комент, а не про бідне дитинство.
Скляна миша• 14 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
А они зимние?
Как в них по снегу ходить?
А они зимние?
Как в них по снегу ходить?
звісно це не зимові, хоч і з хутром, але зараз є такі підлітки, що справжнє зимове взуття ні защо не взують
Вільний митець• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
ахах лідер вона тільки вам із бабушкою😁
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
А они зимние?
Как в них по снегу ходить?
А они зимние?
Как в них по снегу ходить?
Зимові, не знаю як) там мєх і шкіра. На наші зими підійде. Два роки підряд носила схожі але не NIKE
Красота неземная• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Так они ж белые, класика, вне времени... Пусть носит, я б не покупала новые...
Подтяжка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
який лідер
йде на поводу
хай включає голову - бо будуть нею все життя крутити
йде на поводу
Я Головна• 14 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
помойте и верните
следующую обувь купите бу
Тут не в цьому проблема. Тут однокласники просто забулили. Неважливо, яке б було взуття. Треба було причепитися- вони це зробили.
Подтяжка• 14 ноября 2023
Ответ дляКонтрольница
Ви вірите що ’лідер’ так буде ебе поводити?)))))))))))))))))))))))))))))
Шопингмонстр• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Не, извините, но это не лидер!
Лидер моя) И ей кто то как то сказал, мол а у тебя вещи из сека! Она так отбрила, что в этом не только нет ничего плохого, но она ещё и о планете заботиться, а не покупает новое чтоб планету убивали и уничтожали ради новых шмоток, что закрыло своё ото под названием рот и с ото ещё и смеялись полдня, пока моя не сказала хватит! Вот это лидер! И себя в обиду не даст, и других, но и на место поставит. И это только 11 лет ещё моей.
У вас не лидер!
ТихоЯ• 14 ноября 2023
Нехай ваша донька покаже однокласникам скріни з совєтчиці, і носить гордо крАсОвки.
Жарт.
І порада. Підліток наступного разу нехай обирає сам та міряє, щоб зручні. До покупки.
Жарт.
Подтяжка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
У мене 41,5 у неї 40.
будете за ’лідерухою’ доношувати)))))))))))))))))))
мегамоСГ• 14 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
Да,подделка у автора.
Я думала что там действительно что то за бешеные бабки,а 2 тысячи єто обычная сейчас цена,мож в каком то конфіскате они еще дешевше.
Наездница• 14 ноября 2023
и смех, и грех
простите
ну если ’долго просила’ то могли и не модными стать(
сложная ситуация...
простите
сложная ситуация...