Кинг-Конгша• 14 ноября 2023
Підскажіть СЗ
Дівчата, підскажіть, будь ласка, сайт знайомств, де можна спокійно спілкуватися і з тебе не деруть гроші за різні категорії. Дякую.
Не зви чайна• 14 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
по Україні чи з іноземцями також?
А з іноземцями порекомендуйте, будь- ласка
ГейСюда• 14 ноября 2023
Ответ дляНе зви чайна
самий без заморочек то fdating.com Але там багато всякого)))
Кондуктор трамвая• 14 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
Що ви маєте на увазі?
Капуста Маша• 14 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Сайт ´обява´
А подскажите, как там на этом сайте. Если например понравился мужчина, как его лайкнуть? Это сердечко нажать в верхнем углу? Или тут нет такого как на баду...
ГейСюда• 14 ноября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Що ви маєте на увазі?
усякі турки, араби багато написують та й він має легку регістрацію, тому там усякого сброду повно, так шо обережніше
Не зви чайна• 15 ноября 2023
Ответ дляBoriisa
Почему вам иназемцы нрав?
Потому что я в ’иноземной’стране