Почемучка• 14 ноября 2023
Почему антидепрессанты надо пить так долго?
А транквилизаторы наоборот нельзя долго пить ?
Заикальница• 14 ноября 2023
Транквилизаторы вызывают привыкание поэтому нельзя долго.
Антидепрессанты перестраивают работу мозга - наверно это непростая система и чтоб закрепилось надо время.
СвітланкаОК• 14 ноября 2023
Бо для лікування, наприклад, тривожного розладу треба щоб нервові імпульси перебудувались. Щоб з’явився позитивний досвід, щоб він став звичним, щоб зникли стереотипні емоції, які ви раніше відчували в тих чи інших ситуаціях. Взагалі вважають, що після відчуття покращення потрібно пити АД принаймні 12 місяців.
Мона Лиза• 14 ноября 2023
Закрепить результат
Нейролептики и нормотимики тоже долго нужно пить
У меня бар
Очень долго пью
У меня бар
Очень долго пью
Всюди влазю• 14 ноября 2023
у меня полиневриты - прописали нейролептики и ад еще 2 года после того, как не будет никаких жалоб