Області пітьми• 14 ноября 2023
Якби вашій дитині задали пісеньку про балалайку??
Пісня про балалайку , матрьошку.
Що б ви зробили ? Школа за кордоном
Результат:
вже голосів:
47 (39.17%)
Поговорю з вчителем
30 (25%)
Просто дозволю не вчити
24 (20%)
Інше
10 (8.33%)
Результат
9 (7.5%)
Поговорю з директором
ША! я прийшла!• 14 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Замалюйте його. Дитина вчить мову. І в тій мові є слово балалайка.
Нафига ребенку это слово? Оно не важное во Франции, не частоупотребляемое. Во Франции нет такого национального инструмент, значит вполне можно пропустить это слово и ребенок ничего не потеряет.
Медсестричка• 14 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ні, вони просто не дуже цікавляться політикою . В них раніше були різні жартівливі пісеньки про водку, п´яних ведмедів і т.д., так і залишилося.
Дети про водку поют что за бред
Області пітьми
• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Дети про водку поют что за бред
Таке існує , не я придумала
Тантрический кекс• 14 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ні
Скажіть, що для нас це те ж саме, що хамас для Європи
Медсестричка• 14 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Це не зрада, а наш програш на культурному фронті і автор зараз може внести гарний внесок. Я за кордоном як папуга всім пояснюю що не потрібно мені спасібать і дасвіданьять , що моєю мовою буде дякую і до побачення. Усі дивуються, що у нас різні мови і це вже початок. Далі йде, що не тільки мова різна, а й культура, історія в ми взагалі нє адін народ.
Вот насчёт культуры если не знаете не пишите, вы знаете что даже укр. композиторы и те учились у рус. композиторов, рус. к вашему большому удивление выстрили фундамент на который опирались не только композиторская укр школа но и европейская, и хоть прыгай с крыши рус. культура фундоментальна как музыкальная так и литература, и они не причём к войне, Пушкин Лермонтов они не враги, к сожалению лаже Лысенко , Леонтович все черпали с рус. композиторской школы.
ША! я прийшла!• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Главное что патриоты великие за границей)
А про балалайку можно не учить только в Украине, а в Европе прям обязательно надо учить балалайки??
Блд какие-то припареные советчицы бывают, или вы матреха.
Мне сложно представить чтоб в европе или где еще ребенку из еврейской семьи сейчас дали учить песенку про сектор газа, или ребенку из сектора газа дали учить песенку про еврейские символы.
Так с хрена это украинцы должны такое делать по вашему??
ША! я прийшла!• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
ДА да да• 14 ноября 2023
Автор, ще раз: дали це вчити і французам? Щось слабо вірю, що для них важлива балалайка і тройка
ДА да да• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
А что курите? Чай или мухомор?
Не будь КакСвета• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Це Ви мені будете розказувати))?
Вчіть історію і будете розуміти що таке імперія. А які українські таланти Ви знаєте? Та Вам не дали навіть можливості знати їх. А якщо копнете походження цих вєлікіх дєятєлєй, про яких пишите то у більшості українське коріння. А в кого ж можна було вчитися, якщо все українське знищували або русифікували, приписуючи усіх підряд до расєйськіх і магучіх.
Не бісіть, я дисертацію про це писала і перелопатила купу архівів. Краще помоліться за невинно вбитих мільйонів українців і за всі геноциди проти усього українського.
І знайте що рускіє це помєсь аж зовсім не словʼянських народів, які вкрали назву, то д про яку руську культуру йде мова не зрозуміло
Області пітьми
• 14 ноября 2023
Ответ дляДА да да
Так, це задали всьому класу , таке вже було колись в садку, але тоді він ще впринципі нічого не вчив, тому просто упустили. Для них це просто пісенька
Медсестричка• 14 ноября 2023
Автор вот мы в Украине и не страдаем вашими проблемами приезжайте домой и не будет таких песен, но я пишу на рус, мой бывший муж в ЗСУ, а украиномовни всех мужей повывозили и свои правила там устанавливают, европейцы не будут свою систему образование из за вас менять
Медсестричка• 14 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Вы там уже сколько лет , что и в саду были и в школе
Області пітьми
• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Чоловік іноземець , має право виїхати ?
Взагалі систему часто змінюють , враховуючи реалії
Області пітьми
• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Від початку війни
ДА да да• 14 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
І клас звичайний, аж дивно. Самі французи і ви,інших емігрантів нема. А арабські вчите?
ША! я прийшла!• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Едь уже в рязань к своим любимым вяликим русосвинам.
Медсестричка• 14 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Це Ви мені будете розказувати))?
Я не знаю вашей диссертации, но я тоже знаю муз культуру поэтому я реалист , кто то зомби, так пожалуйста, никто не заставлял уезжать ни Чайковского например он сам уехал в рашу, а сколько наших уезжала в Питер в Европу так как там были центры культуры, даже муз школы которые стали училищами позже консерваториями открыли рус композиторские направления, так как у нас их просто не было, но вы лучше знаете чем кто либо
Медсестричка• 14 ноября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Так вы езжайте, сидите за границей, а нас в Украине учите
ША! я прийшла!• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Я всю войну в Украине, в Киеве. И в отличии от вас не надрачиваю на вяличие русосвинов.
Області пітьми
• 14 ноября 2023
Ответ дляДА да да
Про Африку були
Не будь КакСвета• 14 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Ви б хоч прочитали, що вам пишуть.
І до вашого відома, пітер будували 300 тис козаків, а кожна чудова картина ермітажу це якесь продане у рабство (крірацтво) українське село. Ось така прекрасна культура.
І поцікавтесь де перші ВУЗи організовувались, щоб порівняти і зрозуміти де ранніше починалась наука, культура і мистецтво. Не потрібно обмежуватись декількома закладами і вирваним з контексту часом. Так само розкрученими талантами не варто дивувати. Знаєм ми гарно як рашисти вміють піаритись.
Мию вікна у мороз• 14 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Пісня про російські символи
Послать по маршруту корабля...
це, така підтримка від союзників?
Нашли в капусте• 14 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви б хоч прочитали, що вам пишуть.
Московский университет основан в 1755 году, Киевский университет основан в 1834 году. Остальные сравнивайте сами
Не будь КакСвета• 14 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Острозька слов´яно-греко-латинська школа (академія) — найстаріша українська науково-освітня установа. Заснована у 1576
Києво-Могилянська академія - 1615
Чекаю про більш ранній приклад на болотах)
Не будь КакСвета• 14 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
А що ви знаєте про козацьке бароко?
Ответ дляМедсестричка
И как же это Моцарт или Гайдн , родившиеся на 100 лет раньше ( +-) Чайковского , например у него учились? Про величие руской культуры наслушалась ещё в сов время, когда вдалбливали о том, что росия принесла культуру в среднеазиатские республики. Самарканд! Бухара! Хива - городам по две тысячи пятьсот лет, где процветали наука, культура, архитектура, астрономия , когда в рашке ещё не то что городов не было, вообще ничего кроме болот не было. Задрал весь этот бред с величием росийской культуры
Ответ дляМедсестричка
Да посмотрите вы просто на год рождения Баха или Бетховена, Моцарта. Кого из них какая руская музыкальная культура или школа учила. Ну невозможно же быть настолько зомби
Редиска Я• 15 ноября 2023
Прочитала трохи тему
Я обрала інше.Але насправді вам потрібно або говорити з вчителем або дирекцією
Мій син бере клас хору і у них цього семестру гімни. Я його запитала чи буде російський, він сказав ні, не буде і він б не співав. Сказав буде японський. А потім і японський зняли, бо він ’контроверсійний’. Вивчили гімн країни, гімн школи і на тому обмежилися.
А ще батьки пішли до дирекції, бо на день культури носять ’російську шмату залом’. День буде у лютому там й побачимо, що з цього вийде.