Соображалочка• 14 ноября 2023

Канада...Чи страшно починати життя з нуля?

Ще з дитинства пам´ятаю, як говорили що Канада-це казка.От і настав той час, коли можна полетіти і спробувати того доброго життя.Зробили візи.Але є одне "але"..
В мене почалися панічні атаки, дистонія, якісь каруселі в організмі.Я боюся починати життя з нуля.Боюся що нам не сподобається життя в Канаді і будуть потрачені сили і гроші даремно, втрачена робота, хоч і не високооплачувана.Я ніколи не виїжджала за межі України і не маю досвіду життя закордоном.
Чи страшно починати життя з нуля?
Поділіться, будь ласка, вашими історіями і порадами щодо адаптації в Канаді.
Можливо є такі, хто зробив візу і так і не спробував того "щастя"?Чи шкодуєте?
Мадам Подлинник• 30 ноября 2023
Ответ дляБараболька
Нет, сервис и кофе лучше , и формат заведения совсем иной. Мы планируем с мини кухней (сырники, блины, суши и лапшу в дополнение к десертам ).Я кондитер , муж бывший бариста .
Тогда должно получиться!
Бараболька• 30 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Тогда должно получиться!
Украинцы уже и рестораны открыли , мы следим за многими в соц сетях Все работают и такое движение, как сейчас , надо использовать
Бараболька• 30 ноября 2023
ссылку не выходит прикрепить , но много появилось наших мест
Мадам Подлинник• 30 ноября 2023
Ответ дляБараболька
Да, украинцев много в сфере малого бизнеса, особенно ориентированного на своих же.
Бараболька• 30 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
у всех ориентир на своих и постепенно завоевать доверие местных
Мадам Подлинник• 30 ноября 2023
Ответ дляБараболька
Когда я местную филиппинскую забегаловку захожу, то меня признают в лицо, потому что посетители только филиппинцы.
Мадам Подлинник• 30 ноября 2023
Ответ дляБараболька
В корейских салонах красоты далеко не все мастера говорят на английском.
Бараболька• 30 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
У нашей знакомой появилась местная девочка на маникюр , которая ее не понимает совсем , но после того как видит результат чаевые оставляет в 50%. Никто не умеет глубоко даже обрезать кутикулу зачастую и пришла она по рилс в инсте к ней .
Мадам Подлинник• 30 ноября 2023
Ответ дляБараболька
Вьетнамская мастерица ’на районе’ хорошо делает.
Лукава Кішка• 30 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
В Канаду потрібно летіти з певним настроєм та розумінням чому саме сюди. Також бажано дізнатися інформацію про провінцію куди летите, щоб бути готовими до всіх труднощів.
Сама тут півтори роки, працюю з українцями які приїхали по CUAET і бачила багато різних історій. Можуть приїзжати люди з однаковими вихідними даними та по різному складається шлях. Багато хто повертається. Якщо їдете за американською мрією то буде розчарування бо Канада дуже розпіарена і багато чого не відповідає дійсності.
Про свій особистий досвід, без підтримки друзів в перші пів року сама б не справилася. Дітям подобається і в Україну повертатися не хочуть, 9 та 14 років. Особисто в мене, якби були сумніви то не їхала б бо тут буде ще більше, адже труднощів вистачає при будь-якій міграції.
А як знайшли таку роботу?
Лукава Кішка• 30 ноября 2023
Не раджу Канаду, але можливо є мазохісти хто хоче дуже багато працювати и всі кошти віддавати на житло та харчування.
автор Люда0707 • 30 ноября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ви там?
Лукава Кішка• 30 ноября 2023
Ответ дляЛюда0707
Ви там?
Я тут
автор Люда0707 • 30 ноября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Я тут
В якій провінції живете?Чи подобається?
Лукава Кішка• 01 декабря 2023
Ответ дляЛюда0707
В якій провінції живете?Чи подобається?
Онтарио, очень много нужно работать, чтоб выжить. Мне такое не нравится, но вы если готовы, то приезжайте
автор Люда0707 • 01 декабря 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Я розумію, що Канада вже не та, яка була років 5-10 тому.Все важче і важче витягнути життя на достойний рівень.Ви будете поки залишатися чи думаєте повертатися?
Лукава Кішка• 01 декабря 2023
Ответ дляЛюда0707
Да Канада очень изменилась, цены космос, работы нормальной нет для приезжих. Я пока учу здесь 18 летнего сына, поэтому пока буду здесь. Но первым же рейсом домой)