Гірчинка• Изменено 15 ноября 2023
Підкажіть, як заборонити публікувати будь-які дописи у моїй стрічці Фейсбук
Профіль закритий. Хочу на деякий час обмежити публікацію дописів у моїй стрічці.
Наприклад, привітання з днем народження.
Обмежувала, але якимось чином інші особи все одно публікують поздоровлення, які відображаються не лише у мене, а й у них на сторінці з позначкою мене. Підкажіть, будь ласка, як це повністю заборонити? Зайшла в розділ «конфіденційність» - не знаходжу цього пункту
Забагаловка• 15 ноября 2023
Приховайте дату ДН.
Зниіміть галочку «позначати мене» в публікаціях, галочки «хто може публікувати дописи на моїй сторінці».
Колгоспниця• 15 ноября 2023
Дату скройте, никто не вспомнит, проверено. Кто помнит без напоминалок, обычно лично поздравляют.
Гірчинка
• 15 ноября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Так, є таке.
Багато хто взагалі не вітає, якщо не стоїть нагадування
Гірчинка
• 15 ноября 2023
Ответ дляЗабагаловка
Приховайте дату ДН.
От саме цього пункту : «хто може публікувати дописи…» не знаходжу (
Можливо у застосунку її немає?
Знайшла лише «хто може бачити мої дописи»
Можливо у застосунку її немає?