Радість моя• 15 ноября 2023

дівчата хтось купляв талони на бензин

бачу на торг. майданчиках продають на 10-20 л , цікаво це розводняк,бо оголошень чи мало... в мене знайомий колись працював в організації, щось мутив там, то також продавав такі картки, але то було давно дуже...
Единорог_помог• 15 ноября 2023
им на работе дают - они продают чуть дешевле....

автор Радість моя • 15 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
так масово ?
Единорог_помог• 15 ноября 2023
Ответ дляРадість моя
так масово ?
ну это как вариант
многие таким промышляют
Единорог_помог• 15 ноября 2023
Ответ дляРадість моя
так масово ?
выгода сколько получается?
Король дивана• 15 ноября 2023
Нам на роботі дають. Ніхто не продає, бо заправлятися ж треба? Але кидалова на олх багато з талонами. Бутьте обережні.
Хвець-тець• 15 ноября 2023
ми купляємо постійно, років 10
Соображалочка• 15 ноября 2023
Когда покупаете, обращайте внимание на конечный срок использования талонов, они имеют спрк годности.

Українська Мрія• 15 ноября 2023
Давно это есть,многие знакомые пользовались, так дешевле за литр
Ниф_ниф• 15 ноября 2023
Я покупала ранее Авиас и ОККО, но нам доставал талоны коллега, там обмана не было. У Авиаса талоны бессрочные, если не ошибаюсь.