ніколи такого не було• 15 ноября 2023

Ваши дочки во сколько лет ушли жить с мужчиной?

рукиЖимолости• 15 ноября 2023
Уже в 18
автор ніколи такого не було • 15 ноября 2023
Или просто отдельно от вас
Замулена ріка• 15 ноября 2023
23 поки живе з нами і найближчим часом таких планів немає
Видна міленіалка• 15 ноября 2023
Після шлюбу
Виниловая пластинка• 15 ноября 2023
моя в 18
Пригощаю кашею• 15 ноября 2023
Я ушла в 17 жить с парнем,мама возмущалась,но ничего сделать не могла,я уже сама себя обеспечивала
Ответ дляПригощаю кашею
У вас работа в17 была?
Крайня невістка• 15 ноября 2023
я в 23 после университета
Подмигашка• 15 ноября 2023
я в 20 пішла, вже 10 років разом
парИла я парИла• 15 ноября 2023
Не маю дорослої доньки, ще маленька, але не бажаю їй мого досвіду. Пішла жити, коли ще не було 18 років. Втікла з дому.
Смешнюча• 15 ноября 2023
Зʼїде в свою квартиру, коли працюватиме. Зараз 19
Лгин• 15 ноября 2023
Я вийшла заміж у 18
ГороховаЯ• 15 ноября 2023
Я в 19, батьки не знали (я в іншому місті навчалася), вони з татом віруючі і тато кричав на мене коли я ще школяркою казала, що мені здається правильним пожити пару років разом перед одруженням, тож я вирішила, що зайва інформація про гріхопадіння доньки їм ні до чого.
shiestakovochka• 15 ноября 2023
В 21 рік.Переїхала в столицю.Це сталося два місяці назад.Я проявляла ініціативу.Мені подобається схема коли закордоном діти стають самостійними і живуть окремо.Я сама вишла заміж в 21 рік.
Зрозуміло що допомагаємо матеріально, бо дуже важко на початку. Але це подарунки.
Ліньки гуглить• 15 ноября 2023
Дочь поступила в другом городе в 17,5 лет. Начался карантин, учеба онлайн, но так и осталась там жить.
Ангел-предохранитель• 15 ноября 2023
Года в 22, наверное..
Неудачно, с качелями туда-обратно.Сейчас живет отдельно, сама арендует жилье.
Сейчас ей 30
Дай подивлюся• 15 ноября 2023
Окремо десь в 23, але з постійними приїздами, тобто жила як на 2 доми.
До хлопця переїхала у 26, тепер приїздить раз на 3-4 тижні на ночівлю.
Звезда в шоке• 15 ноября 2023
Я виїхала в інше місто, через пів року як стукнуло 18,досі тут живу вже майже 10років
Щось не спиться• 15 ноября 2023
Пригощаю кашею• 16 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
У вас работа в17 была?
Да,я работала с 16-ти,сперва промоутером,потом пригласили в магазин меховых изделий(зарабатывала хорошо) я шустрая была,и выглядела старше