Простецкая• 15 ноября 2023

Скільки реально вільного часу у вас є на роботі?

Ясамаякрасивая)• 15 ноября 2023
Стільки, скільки триває тривога.

люблю_тортики• 15 ноября 2023
Из 15 часов мин 30, ито могу есть за компом, руководитель
хутряна володарка• 15 ноября 2023
Из 8, где-то половину работаю
хутряна володарка• 15 ноября 2023
Но я перерывы делаю по 10 минут
25 минут работаю, потом перерыв, если хочу перекусить, то больше
ШанельКуКу• 15 ноября 2023
3-4 часа работаю а отчитываться как за 8
Всіх підсаджую• 15 ноября 2023
По всякому, иногда много свободного времени, а иногда и в туалет не могу выйти
Головний кошак• 15 ноября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
В памперсе сидите?

Черговий по кухні• 15 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
В памперсе сидите?
Терпит. У меня то же самое.
Мона Лиза• 15 ноября 2023
З 8 робочих годин, 7 точно вільні. Буває що 6, але то є гвалт людської свободи , то в мене тяжкий робочий день.
МЧСница• 16 ноября 2023
Останні часи перед звільненням, вільний час був тільки на обідній перерві. Весь інший робочий час не підіймаючи голови. Скорочення штату, роботу розкидали по тим хто залишився. Зарплатню при цьому не підняли ні на гривню.