Сіґеле-міґеле• 15 ноября 2023

Хорватія.

Дівчата, знаю, багато хто з вас там відпочиває. Коли краще туди їхати, щоб море приємно тепле було. І який регіон - наймальовничіший? Просто розгубилась, така красива країна!
Може, хто й готель гарний порадить.
Начальник Анонимов• 15 ноября 2023
Раджу не готель, а апарти брати. Їх там багато на будь-який смак, є і з харчуванням. Мені комфортно в червні-липні там, але море найтепліше в серпні
Яичница с беконом• 15 ноября 2023
В травні ще холодна вода. Для мене , так точно, хоча я купаюсь і при 20. В Спліт їздемо, але там у знайомих будинок, то в них живемо. Все літо і пів вересня можна купатися і насолоджуватися. В цьому році жарюка була в серпні страшна. Але і інші роки пекло, но цей рік дуже вже висока.
Яичница с беконом• 15 ноября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Апартаменти то краще за все. Кухоньки є, можна самім готувати. Якщо шукати раніше, то за 50- 60 євро в сутки можна знайти біля моря.
avizo5• 15 ноября 2023
Сподобалась дуже Брела
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 ноября 2023
ми були цього року в Дрвеніку, тіснувато на пляжі, але гарно, бо половина пляжу під деревами Наступного року планумо в Градац. Я б вибирала місто, де пляж довгий, це важливо для мене, так як в каміннях з їжаками не буду купатись. І райони нижче по карті. Проживання апартаменти без їжі, сніданку дома і вечері в кафе мені вистачає
барабанщица• 15 ноября 2023
Макарска - по моему самый красивый регион. Острова красиво.
Дубровник.
Сплит не понравился для отдыха но отлично для шоппинга и погулять.
Упругая попка• 15 ноября 2023
А кто то пляж с лежаками и нормальным входом в воду
Может посоветовать и какая цена?
Щепотка_совести• 16 ноября 2023
Я була в Клеку цього літа, мені сподобалось.Але в своєму житті я більше ніде не була за кордоном на морі.Купувала поїздку на кідстаф у турагента, на двох з дитиною нам обійшлась дорога і проживання(повних сім днів) в 19300,00.