Смажена полуничка• 15 ноября 2023
Тепер я втратила довіру до чоловіків. Стала жертвою домагань від пенсіонера
Влаштувалась секретаркою, сиджу з трьома чоловіками : всім 55 +. Сергію 60, Валері 54, Юрію 57.
Коли всі вийшли на перекур, а Сергій залишився, він мені каже "Маринка, а ти робиш вправи Кегеля? Вони для жінок дуже корисні". І дивиться на мене постійно таким слизьким поглядом. Боже, як бридко, я його за дідуся сприймала, а воно так(. Він ще й запитує мене про це щодня
Походу чоловіки навіть в 80 про це думають..
Коварная Зая• 15 ноября 2023
Госпади, подарите им на 23 февраля свечки от простаты в подарочной упаковке!)))
Апофиозная• 15 ноября 2023
Ппц , якщо це правда.
Чому в вам не сказати: Сергію, подібні теми не обговорюю з чоловіками поважного віку
А поговорить?• 15 ноября 2023
А ви з якою цілою цікавитесь? В вашому віці вже треба біблію читати
Смажена полуничка
• 15 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Ппц , якщо це правда.
ну я ще сподіваюсь на те, що він не знає, що вони для тугості вагіни
ці вправи ще ж для поясниці прописують
Гигиенишвили• 15 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Вы цену на них видели? А их трое. А девушка только работать начинает, накладно будет.
Коварная Зая• 15 ноября 2023
Ответ дляГигиенишвили
зато как уважать станут! е мае!)))))
Смажена полуничка
• 15 ноября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Так ответьте ему уже, может перестанет спрашивать 🤷🏻♀️
так я не робила ж
А поговорить?• 15 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
ці вправи ще ж для поясниці прописують
Не сподівайтесь. Вас в колективі вже подумки розділи і зайнялись сексом
Ось цьому діжку сподобалось те що він науявляв.
З понеділка на дієті• 15 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
через пару лет адаптируетесь- начнете язвить в ответ
Гигиенишвили• 15 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
зато как уважать станут! е мае!)))))
Да, аргумент
Смажена полуничка
• 15 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
фуу, ну що ви таке говорите
вони ж уже літні люди всі
З понеділка на дієті• 15 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
фуу, ну що ви таке говорите
вони ж уже літні люди всі
то для вас....
Козяка-маляка• 15 ноября 2023
Может ему брошюрку с услугами похоронного агенства подогнать? И уточнить, что пора ему уже расценками поинтересоваться.
А поговорить?• 15 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
фуу, ну що ви таке говорите
вони ж уже літні люди всі
Не зрозуміла
І що вони про секс не думають раз літні?
Смажена полуничка
• 15 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
Не зрозуміла
ну звісно ж ні
вони дідусі вже
та і ерекція навряд чи працює (не перевіряла)
вони дідусі вже
Губи до вух• 15 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
ні
ну тогда пошлите его в культурной форме
ОливьЕЖечка• 15 ноября 2023
Ответ дляГигиенишвили
О! Хоть одна троляка интересная сегодня зашла, а то скукотища
Откуда такой вывод?
Такая же убогая скукотища в стартопике
Коварная Зая• 15 ноября 2023
Не переживайте! Это троллинг молодых. Опыта наберетесь, будете знать, как отшить..
З понеділка на дієті• 15 ноября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
или спросить: а вы деньги на чёрный день собираете? это так полезно и детям будет легче🤣🤣🤣