Бачу_майбутнє• 15 ноября 2023
Школа дала пояснення чому не випускають дітей на протязі 4 год додому
Сказала шо це рвшення КМДа
Давайте більше бутерів і точка
Це дуже погано, що батьків привчають до ідеї - що батьки ніхто для своєї дочки/сина. Що не батьки вирішують, де краще бути дитині, а директор школи / завучі / вчителі / ваштерша - всі ці особи головніші, ніж батьки.
А дитина це все бачить - що якщо мама говорить щось, а тітонька зі школи говорить щось інше - то буде так, як сказала тітонька.
Леди_на_драндулете• 15 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
Ну да, в школе сына даже подвала нет. Цокольный этаж... На десяток школ в округе только одна реально может быть укрытием без риска.
в школе моего сына укрытие - это стоящий посреди двора одноэтажный спортзал. В нем заколотили окна и спортзал неожиданно превратился в укрытие. Во как
Ответ дляНашли в капусте
100%
Але відстоювати свої права дуже складно. Я досі суджуся через відстороннення. І я була одна-єдина з майже 100 працівників. Більшість просто пішли і купили той сертифікат
Легкий шлях не завжди найкращий. Зато ви залишились людиною, а не стали живим зміненим організмом.
А до тих, хто не коловся, але купив сертифікат, будуть застосовуватись такі ж алгоритми, як до реально уколотих. По документам уколоті - значить офіційно це живі змінені організми.
Як товар - сертифікувати, переміщати, продавати, утилізувати...
Є документи, які описують, що робити з живими зміненими організмами. Особи, які отримали експериментальні уколи під назвою ’щеплення від ковіду’ підходять під цей термін:
«КАРТАХЕНСЬКИЙ ПРОТОКОЛ про біобезпеку до Конвенції про біологічне різноманіття» :
«НАГОЙСЬКИЙ ПРОТОКОЛ про доступ до генетичних ресурсів та справедливий і рівноправний розподіл вигід від їхнього використання до Конвенції про біологічне різноманіття» :
«Конвенція про охорону біологічного різноманіття від 1992 року» :
Несу пургу• 15 ноября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А нам не можна
Саме треба чекати поки аона завершиться, навіть якшо буде до 12 ночі тривога то нікого не відпустять
Нема такого розпорядження, брешуть
Вся в кредитах• 16 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якщо впаде на школу? То тоді можна на школу в суд подати, яка насильно утримувала дитину у підвалі?
Їх до батарей не прив´язують. Такі питання вирішують з директором, а не тут, розводячи срач. Сто раз вже теми були
Брюнетка в Мармеладе• 16 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Тобто справа не в ’школи не хочуть судів’ як Ви маніпулювали вище, так? Це просто самоуправство на місцях
Вся в кредитах• 16 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Яке самоуправство? Що зробила автор в цій ситуації? Написала тему на форумі.
Брюнетка в Мармеладе• 16 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Вы сказали подходить к директору. Если данная проблема это решение директора, то это самоуправство, а не решение министерства образования.
Вы определитесь.
И да, розголос це дієвий інструмент в 21му сторіччі.
Вы определитесь.
Вся в кредитах• 16 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вы определитесь.
Розмовляти треба ротом. І шукати вихід не форумі.