Нічого вдягти• 15 ноября 2023

Завтра імплантація зуба. Хвилююсь. Розкажіть ваш досвід, на що звернути увагу, д

Завтра впеоше будуть зубний імплант ставити(6 зуб нижній). Лікар по відгукам хороший, хоч і молодий.
Які документи має дати мені? На що звернути увагу? Який імплант краще обрати?
Дякую усім, хто відгукнувся
ДлинноНожка• 15 ноября 2023
Ну такі питання вирішуються на попередній консультації і огляду знімку лікарем. Також лікар мав би раніше скласти план лікування. А до операції потрібно прийняти антибіотик відповідно до протоколу лікування.
Onyx83• 15 ноября 2023
Вы это до установки должны были оговорить. Вам завтра будут ставить, а вы не в курсе какой?
Глаголиця• 15 ноября 2023
Робив чоловік, хвилювався.
Все пройшло чудово, простіше, ніж видалення зуба. Ще декілька днів було трохи боляче накусувати. Та все швидко загоїлось і зараз щасливий.

Подивитесь, все буде добре, а через пару днів чудово!
Неробименінерви• 15 ноября 2023
Цікаве питання- який документ він має дати? А що зазвичай дають?
Мені окрім підпису , що згодна з лікуванням ніколи нічого не давали. А вам?
автор Нічого вдягти • 15 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Я думала, що на імплант є якийсь документ.
ДлинноНожка• 15 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Ну мені, наприклад, давали гарантію на імплант, але остаточно цей документ заповнювали після встановлення коронки через 4 місяці
Білий Лосик• 15 ноября 2023
Странно что вы заранее имплант не обсудили, наверное, не в первый раз же на прием завтра. А во сколько грн вам все должно обойтись?
Kusalochka• 15 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Ни разу не пила антибиотик до.
автор Нічого вдягти • 15 ноября 2023
Ответ дляOnyx83
Лікар працює з кількома, як не дивно все в одну ціну у нього. Сказав, що усі хороші ствить. Стоматологія то такий бізнес зараз, що то ппц
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2023
Ставила на днях 2 од
Хвилювалась страшенно.
І офігела, коли мені сказали - все ! )))
Це ну просто зовсім не відчутно.тільки звук
І дуже швидко. Я корю себе що раніше не зробила
я вибрала Корею- фірма Остем.
Білий Лосик• 15 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ставила на днях 2 од
Хвилювалась страшенно.
я вибрала Корею- фірма Остем.
Во сколько денег все обошлось?
Kusalochka• 15 ноября 2023
Не волнуйтесь. Я очень боялась, а оказалось, что не больно вообще. У меня после анестезии ныло до получаса немного и все.
ДлинноНожка• 15 ноября 2023
Ответ дляKusalochka
Ни разу не пила антибиотик до.
Зранку операція, ввечері до операції сказали починати приймати. Мабуть, є різні протоколи …
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Во сколько денег все обошлось?
2 по 12 т. Це перший етап
автор Нічого вдягти • 15 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Була на платній консультації. Подивився КТ моє, заглянув на місце імплантації. Сказав ск коштує. 18 тис імплант, 3500 формувач і 9 тис коронка (все платиться в 3 етапи і робиться). Я запам*ятала лише назву одних імплантів Неодент він говорив і ще казав, що якісь хороші ставить. Ціна однакова... Сьогодні набрали мене, що є місце на завтра.
Чому створила тему, бо поговорила з знайомою в ін місті ставила імплант і у неї розписаний був план лікування. А мені щось нічого не написав і по цінам розписки не дав, як їй.
Вот я і переживаю тепер.
Kusalochka• 15 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Наверное. Я пила антибиотик точно после установки.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Вот я і переживаю тепер.
Неодент дешевше ставлять.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Вот я і переживаю тепер.
Просто немає слів від тих цін.
Сам вінт імпоанта коштує до 3х тис грн
Вони бля по 18 ставять . Ну хоч би совість трохи мали
Білий Лосик• 15 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
2 по 12 т. Це перший етап
А наступні цікаво по скільки будуть?
Alex_Kri• 15 ноября 2023
Вся информация по импланту должна у Вас храниться - производитель, название, размеры. Обычно это есть в паспорте импланта.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
А наступні цікаво по скільки будуть?
900 грн за 1 формувач , та 6 т за 1 коронку на гвинтовій фіксації з цирконію
автор Нічого вдягти • 15 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ставила на днях 2 од
Хвилювалась страшенно.
я вибрала Корею- фірма Остем.
У вас гарна ціна - 12 тис. за імплант. Чого ж мені так дорого сказали...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2023
Ответ дляAlex_Kri
Мені після встановлення дали паспорт
Там просто назва, розміри імпланта і все.
Сказали , якщо за кордон поїду, щоб знали що зі мною робити , вдруг шо )
Білий Лосик• 15 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Вот я і переживаю тепер.
Не знаю шо за плани лікування, чула лише що антибіотик призначали пити
Alex_Kri• 15 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
везде цены разные, они не должны быть одинаковыми
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Так неодент я дешевше знаходила.
Я просто остем хотіла.
Я в Ужгороді робила. Сама з Харкова, там ще дешевше чи також приблизно
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 ноября 2023
Просто 18 за Корейський імплант - це дорого.
Хоча , може якась сучасна супер модель вийшла . Не знаю
Донька подруги• 15 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
расслабтесь - у меня 33
Эт вернячОк• 15 ноября 2023
Я ставила рік тому.Одразу 2,бо вони поряд.
Мегаджен,дуже задоволена.
Ціни тоді були інші,обидва ’під ключ’ ,Від і До мені вийшло 27 000грн.
Пройшло все чудово,перший етап-година в кріслі,потім трохи дискомфорту після наркозу і все.Антибіотик мені не призначали,але знаю,що часто призначає лікар.
Через 10 днів знімають шви.
Потім 4-5 міс приживлення.Потім ще 2 рази візит до лікаря, з перервою 10-12 днів і ви з зубом/ами.
Паспорт імпланта дають обов´язково!В ньому відомості про імплант.Якщо десь колись будуть якісь проблеми, будь-який лікар буде знати,що і як робити,саме для цього потрібен паспорт імпланта.
Не хвилюйтеся,все буде добре!
автор Нічого вдягти • 15 ноября 2023
Ответ дляДонька подруги
расслабтесь - у меня 33
ужас! Вам якийсь класний будуть ставити? Якісь титанові, може?