Файна_зупка• 16 ноября 2023
Мене дратує колега, я за крок до вбивства з особою жорстокістю. Рятуйте
Мене ж посадять, кота на кого залишити?
Постійно говорить, 24 на 7 без зупину. По роботі нічого не робить, тільки базікає. Дуже голосно хлюпає коли п´є і чавкає. Постійно скаржиться, у нього все погано, і він найбідніший (при цьому є квартира, машина, регулярно ходить в басейн, на чистку зубів). Всі багаті - злодії, накрали грошей а він бідний нещасний. Я не витримую вже. Єдині моменти насолоди це коли я кажу "Валентин Ігорович, я працюю" і він мовчить. Але мовчить недовго, тільки коли я дивлюсь в комп´ютер і щось напружено друкую. Варто мені підняти очі на стелю чи вийти в туалет - потік маячні продовжується. При тому, він говорить сам із собою по суті: конструктивного діалогу не виходить. З першу я намагалась підтримати розмову і розповісти "о, я теж ходила у театр, але.." - проте він перебиває мене на півслові і розповідає своє. Я втомилась пити валер´янку, що робити?
Біток чи ефір?• 16 ноября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Позвоните подруге и громко обсудите подробности родов или месячных, или срачки
А потім він такий : - Ти, знаєш в мене одного разу .... І понеслось
КрестьянинДиор• 16 ноября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Тогда надо не срачку, думаю он не рожал и месячных у него нет
Біток чи ефір?• 16 ноября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Судячи з потоку слів, які він виробляє, то він знає все)
КрестьянинДиор• 16 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Не работать. Зачем вы вообще работаете? Вы себя не уважаете? Ещё и в не лом коллективе.
Это себе задавайте вопросы. Почему вы в такой @@пе.
Как это понимать, вы ошиблись темой?
Ira bazakyrsiv2• 16 ноября 2023
Якщо ви носите щось світле змініть на більш контрастний темний одяг, далі те саме з макіяжем, трохи більше контрасту
візуально будете зчитуваться як людина з межами
Вбивати не обовязково, ігнор підходить або підколи))) так всі ворують а ти бідний і нещасний хахаха
Відповів всім• 16 ноября 2023
Співчуваю. Тримайтесь, а як роздратування виходить за межі - згадуйте про кота)))музику ввімкнути чи навушники вдягти під час роботи - чи у вас таке не вітається?
Попразендовна• 16 ноября 2023
Если он не ваш начальник, то каждый раз перебивать его и говорить не мешай работать. У меня вот начальница такая была, целый лень на суржике громко рассказывала одно и тоже по телефону или лично, про своего внучка сколько раз пописял и покакал и где ( они противники памперсов), як її муженек хропить и т.д. 10 раз минимум одно и тоже и при этом она еще и лично мне должна была весь этот бред рассказать. И не пошлешь же, бо начальница
Пес Патрон• 16 ноября 2023
А уявіть до цього ще і музику з 8 до 17....монатік, та інший подібний контент.
А ще тільки отримає завдання від керівника- дві години всім звонить і розказує як вона працює непокладаючи рук
І все під музику...
І в кабінеті 5 людей і всі по роботі мають час від часу спілкуватися по телефону.
А найцікавіше - це заважає всім, а як я зробила зауваження що це пиздець і голова моя але не витримує - всі колеги зробили вигляд що вони не розуміють про що я, а пані образилася)))
Але через день музика і весь репертуар знову були на місці))
А ще їй вічно дуло з вікна))
В приміщенні +30 а їй бляха дує
І все під музику...
А ще їй вічно дуло з вікна))
В приміщенні +30 а їй бляха дує
Файна_зупка
• 16 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
І все під музику...
А ще їй вічно дуло з вікна))
В приміщенні +30 а їй бляха дує
І все під музику...
А ще їй вічно дуло з вікна))
В приміщенні +30 а їй бляха дує
дякую, завдяки вам я почала більше цінувати свій колектив. не все так і погано у мене
Байрактарна• 16 ноября 2023
Навушники. Вмикати не обов´язко, просто зробити вигляд що слухаете музику. Всьо.😎
woman Warrior• 16 ноября 2023
Автор, единственный правильный выход-никакие не наушники вам и намордники ему, а идти к начальству и пояснят, что рабочий процесс невозможен в таких условиях.
Это его, а не ваша задача решт эту ситуацию.
woman Warrior• 16 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
І все під музику...
А ще їй вічно дуло з вікна))
В приміщенні +30 а їй бляха дує
І все під музику...
А ще їй вічно дуло з вікна))
В приміщенні +30 а їй бляха дує
сборище терпил
Пес Патрон• 16 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Нема за що
Звертайтесь)))
То я ще про начальників не розказувала
Ми от з колегою не бачилися з 23 лютого... А око і досі сіпається коли згадаю про неї
Звертайтесь)))
То я ще про начальників не розказувала
Ответ дляБіток чи ефір?
Причини такої поведінки можуть бути різні. Але навіщо в цьому розбиратися автору. Зрозуміти можна все, але от щодня це слухати це треш
Тому що, знаючи психологію іншої людини та розуміючи причини як це працює - можна знайти в собі ресурси для коректних установ кордонів з колегою. Бо звільнюваним його ніхто не стане, а Автору ще працювати з ним. Колективні здорові стосунки це навик
Біток чи ефір?• 16 ноября 2023
Ответ дляBrizLu
Хтось протупив приймаючи людину на роботу, а розгрібати автору. Замість ходити працювати, треба постійно заморочуватись як знайти підхід до колеги і експериментувати, ну бо ж не всі книжкові поради діють відразу
Ответ дляБіток чи ефір?
Так буває)
Не думаю що автор піде до кіривництва))) бо давно пішла б. Тому, свої рекомендації вважаю доречними та реальними. Тим більш, що сама так роблю, та працює як часи.