Балаболка• 16 ноября 2023
Поїздка на ліфті коштує 1 гривня
Сьогодні натрапила на відео де в звичайних будинках треба оплачувати поїздку на ліфті)
Покупаєш жетони і оплачуєш кожну поїздку.
нема грошей дряпай пішки
навіть не знала що у нас в Україні є такі ліфти, а ви чули про таку систему?
Жити на першому поверсі на так вже і погано, є свої плюси
нема грошей дряпай пішки
Всім шампаньського• 16 ноября 2023
Так, колись давно і говорили, що ті хто живе вище другого поверху, щось доплачують, за утримання, щось таке. Про таке казали, років 20 назад.
Угадайс• 16 ноября 2023
Мені казали що таке в Київській області практикують, в будинках в кожного мешканця є ключ від ліфта, поповнюєш і їдеш, нема грошей - пішкаруса.
Або якщо не оплачуєш ком послуги, ключ від ліфта не працює
Чарочка діда• 16 ноября 2023
Есть такие. Знаю дом, где в одном из подъездов установили платную услугу на проезд в лифте.
И связано это с долгами по коммуналке.
Кто платит, тот и ездит.
А то многие имея долги по коммуналке, пользуются услугами которые не оплачивают.
И связано это с долгами по коммуналке.
Кто платит, тот и ездит.
Фенте Фря• 16 ноября 2023
Ответ дляenglish book
На першому поверсі проблем більше, ніж на одну гривню))
Какие проблемы на 1 этаже?
Балаболка
• 16 ноября 2023
Ответ дляУгадайс
Я бачила відео з Херсону, там такі будинків багато, і люди коли виїхали дуже дивувались що в інших містах на ліфті можна кататись безкоштовно) ще пишуть в Житомирі є такі ліфти, де ще не знаю перший раз по таке чую
Лиса Патрикевна• 16 ноября 2023
Ответ дляФенте Фря
Какие проблемы на 1 этаже?
А вы думаете, что решётки на первых этажах ставят для красоты?
Лиса Патрикевна• 16 ноября 2023
Ответ дляФенте Фря
Ну такое, ни о чем
Вы как вчера родились и не в курсе, что квартиры на первом этаже всегда дешевле остальных в доме.
Задираю носа• 16 ноября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Нет, что б коту с прогулки было удобнее домой возвращаться.
А у нас макарошки• 16 ноября 2023
Ответ дляФенте Фря
Какие проблемы на 1 этаже?
Там под окнами местный уличный туалет, всегда кто-то идёт сцать/срать.
АнтиТанкист• 16 ноября 2023
Ответ дляЧарочка діда
И связано это с долгами по коммуналке.
Кто платит, тот и ездит.
И связано это с долгами по коммуналке.
Кто платит, тот и ездит.
Ми коли купили квартиру, то були в шоці. В цьому будинку сходами ніхто не ходить. Їздять на 2 поверх лише на ліфті.
Фенте Фря• 16 ноября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так в чем проблема первого этажа? Старики и семьи с детьми наоборот любят 1е этажи, удобно, каждому свое видимо. Ну и сейчас спрос на первые этажи есть, в связи с возможными блекаутами
Фенте Фря• 16 ноября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
И на вторых и третьих видела решетки. Поставили, а дальше в чем проблема? Я не говорю о хрущевках, где нет балконов, в современных домах вообще не вижу проблемы 1 этажа
Фенте Фря• 16 ноября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
В смысле? Вы где живете?) ни разу у нас такого не видела, живу не на 1м этаже, если что
Балаболка
• 16 ноября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ого, прям грабеж. Бедные люди
Ну я рахую що грабіж, якщо раз в день виходити з дому то 60 грн віддай, а якщо не раз треба виходити, а якщо то родина з 3-4 людей, то якась ліфтова мафія)
Карма хамелеона• 16 ноября 2023
В Обухові колись так було пару років, потім відмінили. Пам’ятаю що вся сім’я пішком ходила на 4 поверх тоді😄 Використовували виключно для важких пакетів і меблів той ліфт.
Фенте Фря• 16 ноября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Кстати, знаю что в старом доме на 5 последнем этаже продавали квартиру дешевле именно из-за этажа, там ниже потолки и никто не хотел брать. Так что так
Физрукая• 16 ноября 2023
Ответ дляЧарочка діда
И связано это с долгами по коммуналке.
Кто платит, тот и ездит.
И связано это с долгами по коммуналке.
Кто платит, тот и ездит.
а должников они выпихивают ?
Дівка в намисті• 16 ноября 2023
ладно жильцы, у которых есть ключ от такого лифта.
а вот что делать гостям, курьерам, ремонтникам?
Мати тріля• 16 ноября 2023
лифт на чипах это маразм впринципе. даже бесплатный. я купила квартиру в новострое, и там такое чудо. Без оплаты. Но... ехать может только непосредственно жилец с ключем. А если гости, доставки, одевайся и топай их встречать и катать на лифте. Для чего в таком доме домофон для меня так и осталось загадкой.
Балаболка
• 16 ноября 2023
Ответ дляAriana_co
Хто не був в Грузії, той прозріває з такого ’платного ліфта’ :) А там вже звикли, кидаєш монетку - їдеш.
А у нас - то трохи дивне. Цікаво, як у мешканців тарифіковано обслуговування ліфтів, побутових сходів і т.п.
Тарифікація звичайно йде від площі квартири, чим більша квартира тим більше платиш
Балаболка
• 16 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
За ними має спускатися власник квартири)