Бандитка Сью• 16 ноября 2023
Хто працює в продукт.магпзині підкажіть
Хто має програмувати алкогооь?
Я пішла працювати продавцем в простенький магазин. Там продаєм все, молочку солодощі ковбаси. Алкоголь весь програмувала старший продавець. Тепер вона звільнилась і все на мою голову звалилось.
Бандитка Сью
• 16 ноября 2023
Коли мене брали на роботу мене ніхто не питав чи вмію я кодувати програмувати алкоголь. А тепер сказали бери кодуй. Мабудь треба всіх послати і піти геть
Я-ваш шанс• 16 ноября 2023
мы заводили новые штрихкоды на все абсолютно товары .
Это не трудно, если программа настроена.
Просто пикаешь сканером и все.
Видна міленіалка• 16 ноября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Чи просити підвищення до старшого продавця?)
Я-ваш шанс• 16 ноября 2023
но у нас этим занималась бухгалтерия, потому что если штрихкоды загружаются через файл обмена, то доступ не у всех есть
Бандитка Сью
• 16 ноября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
У старшого продавця зарплата та ж сама що і в молодшого
Я-ваш шанс• 16 ноября 2023
Ответ дляБандитка Сью
не факт
Видна міленіалка• 16 ноября 2023
Ответ дляБандитка Сью
У нас факт
Коли людина чомусь навчається, підвищує свої знання, то і зп підвищуватись має.
Я-ваш шанс• 16 ноября 2023
Ответ дляБандитка Сью
У нас факт
звоните директору или кто у вас главный ?
Бандитка Сью
• 16 ноября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
У нас в магазині продавець яка працюєвала 5 років мала таку ж зарплату як і новачки
Бандитка Сью
• 16 ноября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
И что говорить?
Я-ваш шанс• 16 ноября 2023
Ответ дляБандитка Сью
И что говорить?
скажите что появились трудности в работе
МЕСТО_Встречи• 16 ноября 2023
А какая у вас зарплата, если не секрет.
Я вот только что пошла продавцом работать. Сложно капец, думаю, что за такие деньги долго не смогу там работать.
Бандитка Сью
• 17 ноября 2023
Ответ длякет8888
Ні програмує власник,ми чекаємо коли він відпише що всі накладні введені
Ну власник вносить накладні у комп´ютер теж...але от є податковий апарат через який пробиваємо алкоголь коли продаємо, от там я сама програмую тепер весь алкоголь.
Бандитка Сью
• 17 ноября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А какая у вас зарплата, если не секрет.
Тоже мало платят(((
Бандитка Сью
• 17 ноября 2023
Ответ длякет8888
Там це в МіНІ т400 ви вводите? Це важко пам´ятаю цей савдеп
MG-V545T