Лепетун• 17 ноября 2023

Стосунки друзів в еміграції

Розкажіть Ваші історії. Про нас, приїхали в країну, в яку після війни емігрували наші друзі, і вони, як мені здасться, не змогли пережити те, що ми легше знайшли гарне житло, легше оформили документи, може легше сприйняли морально переїзд, легше адаптувалися і на рівному місці розвели сварки так, що навіть не здоровкаються на вулиці, коли бачать. Спілкуванню більш 15 років, багато пережитого разом, такий фінал. Відпустила , все на краще, але це так неочікувано було... Дякую за ваші історії.
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Почему Вы выбрали тот-же город, который ДО вас выбрали Ваши друзья?
Может они с Вами поделились информацией?
Це місто ми обрали до війни і готували туди документы, вони для себе розглядали інше місто і іншу країну навіть, але в останній момент поїхали туди, куди збирались ми
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
И правильно делают, вы вся такая невинная, создали тему где белыми нитями прошиты ваши завистливые друзья и такая , а почему они себя так ведут? А советчицы такие : да не друзья они вам вовсе, завидуют, а вы такая : как они могли столько всего пережитого вместе)) нарцисс в белом пальто вышел в массы 😜
Та не має заздорсті, я не про те кажу, а про те, що спілкуєшся з друзями, знайомими, родичами, чоловіком, в потім близькі люди стають чужими, от і все
Мой завтрак• 17 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
У меня друзья в разных странах
Нет таких проблем. Видно, просто ваши друзья всегда были не совсем друзья
+1, значить, такі то були ’друзі’
Мой завтрак• 17 ноября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Мене бісять тільки ті, хто чоловіка вивіз, не важливо законно чи ні.
бісять, бо свого не можете вивезти, не важливо законно чи ні?
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
+1, значить, такі то були ’друзі’
Але ж багато років підтримували один одного, і я не очікувала такого розвитку подій, тому для мене це і дивно, як можна товарищувати ’в мирі’ і не знайти спільної мови ’у війні’
Патика-мотика• 17 ноября 2023
Автор, в якій ви країні? Може життя там пригнічує. Погода погана, умови. Ось все і накопичилося. Не сталося так, як гадалося. Ось вони і відсторонилися. І справа не у вас. А в їхніх особистих планах і переживаннях щодо майбутнього. Питаю, яка країна, бо це важливо. Є дуже депресивні країни, непомітно цей стан з’їдає, а є «легкі» країни, клімат також має вплив на стан людей. Особливо в осінньо-зимовий період.
Бабуся Бетман• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Сейчас очень сложные времена для всех. И каждый свои вызовы проходит так, как умеет. Кому-то настолько сложно, что ещё и отношения дружеские создавать он просто не потянет. Никто не знает, что там за закрытой дверью в чужой семье.
Если хотите сохранить свою чистоту, не скатывайтесь даже внутри сама с собой наедине, в непонимание и как следствие в осуждение.

Если хотите чтобы у Вас и дальше всё ладилось, принимайте как данность поведение другого с любовью. Идите своим путём не пытаясь понять. Вы всё равно выдумаете СВОЮ причину и она не будет истиной.
Мой завтрак• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
ну, тут Вам точно не скажуть причину, шукайте їх в собі і у Ваших відносинах. На рівномі місці така неприязнь явно не виникне
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Дякую, я теж дотримуюсь Вашої думки, що їхні очікування і ’реальність’ не збіглись, тому що ми до цієї країни і цього міста готувались заздалегідь і знали всі мінуси. Країна легка, тепла, приємний клімат, мрія 90х Канарські Острови)
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман

Я згодна з Вами, у кожного своя правда
бЭйбА• 17 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
Есть такие милые токсы, вот автор уже определил, что у них сложилось лучше, значит сравнивает и ставит себе +, про то что они конкурирует сама написала, и дальше общение может складываться в таком ключе, а что у вас в квартире даже балкона нет, а наш Петенька хорошо адаптировался, странно что ваш друзей не нашел и т. д., не зная позицию другой стороны никогда не будешь объективен в оценке ситуации
Ліплю вареники• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Так у вас война закончилась. Новая страна, нужно строить новую жизнь. Всё с нуля. Кому-то проще, кому-то сложнее. Это дома у каждого было свое ’место под солнцем’. Может вы нашли свое место в новой стране, а они пока нет, вот и нервничают. А может вообще жалеют о своём решении. Масса разных вариантов.
Патика-мотика• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Як з кліматом все ок. Тоді, може, в них особисті складнощі. З роботою, з фінансами, з думками про майбутнє, а з вами ділитися не хочуть, бо вам там добре. А їм не дуже. Тому й відсторонилися. Зараз кожен переживає стрес, де б він не був, навіть у безпеці. І стрес, і страх перед майбутнім.
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
Я знаю деякі надто інтимні і особові причини, але їх на загал не буду писати навіть під анонімом і навіть про близьких колись друзів, але якщо б не война, то це б всі пережили, а війна все загострила
Стетоскопуло• 17 ноября 2023
Со мной перестала общаться подруга из-за того, что я выехала с мужем, а она без.
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Ну якщо мені це сказали особисто в обличчя, то що мені писати тут?
Бабуся Бетман• 17 ноября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ну от этого факта огромное количество женщин перестали бы с Вами общаться. И я их очень хорошо понимаю.
Патика-мотика• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
А поговорити напряму, наприклад, з подругою ви не пробували, сам-на-сам, дівчача розмова, і спитати, що сталося?
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Шкодуючи, тому що мріяли про інше, але поїхали туди, куди мріяли не вони, а друзі, нам про це також сказали
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Це 100%, цей страх є і в нас , але , але, але...
Стетоскопуло• 17 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Это стечение обстоятельств в обоих случаях. У них была машина и они выехали из нашего города, который бомбили на территорию Украины. А мы в подвале сидели до последнего, потому что пешком не пойдешь под бомбежками. А потом город захватили сепары и мы выехали из оккупации через рашу. Я бы тоже могла обидеться, что подруга с семьёй выехала, а нас оставила умирать)
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Це тяжко, я розумію вас і трошки її, але сім´я на першому місці, це важливіше
Стетоскопуло• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Я не обижаюсь. Она всегда была завистливая) Вечно обсуждала кто богаче и кто себе купил более дорогую шубу)) просто сам факт... Поржали с мужем когда я ей писала несколько раз, а она читала и не отвечала)))
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Пробувала і пропонувала, мені відмовили. Я намагалась донести, що події можуть бути різними і потрібно підтримувати один одного і сукупно вирішувати проблеми, а не сваритися
Коварная Зая• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Вони не спілкуються з нами і не вітаються, я не ’обсираю’, а намагаюсь зрозуміти мотиви і послухати історії інших людей, вони іноді геть чудні бувають) Не треба циклитись, мы спілкуємось тут з вами)
Вам реально не цікаво. Бо правда десь посередині. Поки що відчувається саме ваша зверхність
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Це жах, чудо, що живі! Не звертайте уваги навіть!
Коварная Зая• 17 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Никогда не понимала таких как вы. Всегда искренне рада за тех, у кого получается в жизни устроится и жить хорошо. А вот эта зависть только мешает завидующему.
Стетоскопуло• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Нормально. Спасибо. Просто 20 лет друг друга знали...
автор Лепетун • 17 ноября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Нас тут не багато зрозуміють, але я розумію про що ви, іноді словами і реченнями важко розповісти деталі та емоційний стан, дякую, що поділились
Бабуся Бетман• 17 ноября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
А зачем Вам обижаться? Ведь всё сложилось для Вас самым лучшим образом. В данном случае легче быть благодарной, что она бросила вас. Теперь у Вас муж под боком. Каждый получает СВОЁ за своё же. Отследить все эти бумеранги человек не в силах.
Вам совсем не выгодно быть в обиде. Ведь она разъедать будет Вас, а не кого-то другого. Надо быть определённым человеком, чтобы сидеть в обиде и постоянно ловить бумеранг в собственный лоб)