Нашли в капусте• 16 ноября 2023

що ви робите аби забутись?

я била тату. майже екстримальна їзда на мотоциклі.
але зараз мені це не доступно. треба просто заткнутись і працювати..аби зберегти гроші на інше важливе.
що зробити я вже не знаю..мені потрібні гострі відчуття накшталт написаного вище. я...як та белла із Сутінок..яка їздила на мотоциклі аби побачити едварда, який її покинув, настільки...їй було боляче.
що зробити...що? що...
Пригаю-цибаю• 16 ноября 2023
Ульту качайте и на ману собирайтесь
автор Нашли в капусте • 16 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ульту качайте и на ману собирайтесь
що ви несете?
5cmhybyna• 16 ноября 2023
роздягаюсь і бігаю по лісі
автор Нашли в капусте • 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
роздягаюсь і бігаю по лісі
я завжди знала що ви така, судячи із ваших відповідей у всіх темах)
Пригаю-цибаю• 16 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
що ви несете?
А вы?
5cmhybyna• 16 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
особливо вставляє від холоду. Реально можна ше роззутись якшо хочете взагалі шоб дах зірвало.
Свекруховна• 16 ноября 2023
Бігаю
Гєнєралю
ТрамвайGirl• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
роздягаюсь і бігаю по лісі
Лісничий знайомий казав, що хтось ялинок великих багато поламав, то ваша робота?
Вишнёвая Леди• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Вау и в город, надо добавить экстримальности
БоХатая• 16 ноября 2023
Сплю
Дама с собачкой• 16 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
що ви несете?
на фронт їдьте. там адреналіну..-вистачить на все остальне життя.
Ужгород• 16 ноября 2023
Тату и езду на мото не считаю экстримом... на моте ездим правда аккуратненько, до 160 не больше.
Я вечером пью виски... не много, но меня хорошо расслабляет и отключает от дневных забот
Триндю-бриндю• 16 ноября 2023
Кажу тричі ’ ну і х*й з ним’. І поринаю в роботу) Щоправда, в мене не про чоловіків. Трапляються інші ситуації, від яких хочу абстрагуватися)
Работать надо• 16 ноября 2023
Забутись від чого? Від проблем. Нічого не допомагає. Невже щось допомагає? Тільки вирішення, тобто позбавлення, навіть не на свою користь. «Самое угнетающее» не знаю як українською, це час, який іноді тягнеться і не можна вирішити проблему відразу.
ТрамвайGirl• 16 ноября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Таке, як побували самі, та всім радити.
автор Нашли в капусте • 16 ноября 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
ахаха треба спробувати. тільки після ритуалу хильнути коньяку ввечері
Inna_ya_krasivaya• 16 ноября 2023
идите волонтерить
чужая боль отвлечет
можно на фронт - там много адреналина, без шуток
или к психотерапевту
автор Нашли в капусте • 16 ноября 2023
Ответ дляРаботать надо
а якщо не можна вирішити? невирішабельна вона, все. назавжди зі мною. тільки смерть спасе мене від цієї проблеми. що робити?
ТайТаке• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
У вас это каждыйраз когда от санитаров сбегатете?
Ms. Dolly• 16 ноября 2023
Сделайте татуаж бровей выше линии ваших родных бровей и вы забудете обо всем на свете)
Триндю-бриндю• 16 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
В мене схильність до алкоголізму) а так би я теж випивала чарочку для настрою
Ламборджини• 16 ноября 2023
Жру
ТайТаке• 16 ноября 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Это йееетти?🤯😵
Работать надо• 16 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Змиритися, відпустити, переключитися, але треба час, праця над собою, крім вас ніхто вам не допоможе, моя думка.
мадамГрицацуева• 16 ноября 2023
понимаю, гоняли и мы на чопах в Поповку на казантип, была в 16 странах (не на лежаках), раньше в это время уже резервировали билеты , выбирали длинную или короткую трассу и ругались какой лыжник выбрать)))...а сейчас...все есть выше крыши...ничего не хочется, ничего.

я ждун сидящий на антидепрессантах, мысли одни - только бы выжил (только бы каждый выжил), смотришь на это заветные смс, если их нет тихо подыхаешь сама...нервы заканчиваются, слезы почему то нет, виски не радует... Радует только собака...которому 13 лет, он ждет хозяина с войны, и я жду.
Чучало яблуні• 16 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ульту качайте и на ману собирайтесь
Что такое ульта и мана?
МеняАЖтрусит• 16 ноября 2023
для меня лечь спать)) на утро я как другой человек, забываю про все проблемы и неурядицы, негатив и невезение остаются во вчерашнем дне
Позитивна• 16 ноября 2023
Я сплю и смотрю сериалы.
Честно, обожаю спать!!!
Иногда снятся прикольные сны с людьми из реальной жизни. Мне очень хорошо во сне, я каждый раз засыпая мечтаю больше не просыпаться.
Фляшка на трьох• 16 ноября 2023
Робота, багато роботи
Я буквально завалила себе роботою, але тепер не витримую фізично, відчуваю, що вигораю....
Наполеон Бонапарт• 16 ноября 2023
Дивлюся смішні відео, комедії.