В рот не ложи• 17 ноября 2023

Ікра, порадьте яка краща?

Зараз акція на ікру в Новусі та АТБ. Хочу купити, але сама не їм ніякі морепродукти, порадьте яка краща, будь ласка. Дякую.
Результат:
вже голосів: 43
23 (53.49%) Тиць
15 (34.88%) Норвен
5 (11.63%) Спецпосол
ДелайКак_Я• 17 ноября 2023
Спецпосол просто жахлива, не беріть.
Zelenkа• 17 ноября 2023
В АТБ брала минулого разу, ікра смачна, але мілка
Я_з_Франека• 17 ноября 2023
З цих двох - жодну
Лгин• 17 ноября 2023
Я бачу в інстаграм ікру по 500 грам продають за 600 грн пишуть що Одесса , стільки відгуків що смачна, то ж не натуральна напевно, але кажуть натуральна. Відчуваю що брешуть бо таких цін немає, може хтось щось чув ?
#Пойду_кгадалке• 17 ноября 2023
хороша ціна, спецпосол брала, мілка так, але норм на смак а норвен не брала, але сама продукція цієї фірми подобається, тож в принципі і ту, і іншу взяла б
#Пойду_кгадалке• 17 ноября 2023
Ответ дляЛгин
це щороку таке продають вже років 15 точно
відгуки пишуть на замовлення
але зараз так роблять ікру, що не відрізниш від імітації

я бачила теж в інсті - то так і пишуть що імітація, і кажуть що і ікринки лопаються, що мовляв один в один з натуральною
і беруть люди...
Prervana• 17 ноября 2023
Шаланда. Вот эти все - жуткие совершенно сейчас
Лгин• 17 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
відгуки пишуть на замовлення

і беруть люди...
Так імітація і по 30 - 50 грн в магазинах є, нафіга за неї 600 грн тоді платити ?
Санта Барбара• 17 ноября 2023
Норвен хорошая. Брала в прошлом году, меленькая, но вкусная, без жижы. А спецпосол ужасная.
Завжди мало• 17 ноября 2023
Норвен ось так виглядає, суха не давлена, але колір якийсь оранжевий
#Пойду_кгадалке• 17 ноября 2023
Ответ дляЛгин
Бо це не та імітація
Та що по 30-50, то желе
а ця така імітація, що за смаком і виглядом 1 в 1 схожа на натуральну
Prervana• 17 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
відгуки пишуть на замовлення

і беруть люди...
Вчера заходила в Икраед. Да, там есть эта икра искусственная. И мне ее даже дали попробовать. Чтоб принять ее за настоящую - надо настоящую не знать на вкус. То же самое с черной икрой. Вид симпатичный, на вкус - дичь какая-то.
Большой секретик• 17 ноября 2023
Я купляю лосось норвен, подобається. Спецпосол не брала б
Лгин• 17 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Бо це не та імітація
Та що по 30-50, то желе
Це тупо поїсти ( а вона не швідлива ? )
#Пойду_кгадалке• 17 ноября 2023
Ответ дляЛгин
Це тупо поїсти ( а вона не швідлива ? )
А хто його знає, я б не ризикувала таке їсти...
Лгин• 17 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
от і я думаю, вони там в тазах її таскають з чого вона і що там в ній
Спілий баклажан• 17 ноября 2023
Купували імітацію - не білкову. Дійсно, ікринки лопаються, на смак - досить непогано. Особливо якщо згадати на яку гидотну переморожену або пересолену інколи натрапляли. Як на мене - краща альтернатива дешевій натуральній ікрі. В млинці взагалі ідеально замотувати ;)
На рахунок шкідливості - навряд чи зашкодить, ви ж не їсте її щодня по 500 грам.
жижифреймут• 17 ноября 2023
Після раші, на разі, в нас немає смачної ікри((
Хіба з риби невідомого походження, що в Канаді ведмеді не доїли...
МеняАЖтрусит• 17 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Ну так форель же, какая ещё она будет?
Бадабум• 17 ноября 2023
Ответ дляЛгин
Колись на фб прилітала така реклама, западна Україна, фермерство. Мені подруга розрекламувала, сама нагребла пачками. Потім дізналися, що то підробка. Смак такий незвичайний трохи
МеняАЖтрусит• 17 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
відгуки пишуть на замовлення

і беруть люди...
Так то ж не белковая, а именно имитация. У неё и оболочка лопается и глазок есть. Люди, которые едят её раз в год и не поймут в чем дело. Но продукт достойный и вкусовые качества на уровне хорошего рыбного продукта, не желание(белковая) которая скачет по хлебу.....
МеняАЖтрусит• 17 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Бо це не та імітація
Та що по 30-50, то желе
То имитация, но баночки маленькие!
МеняАЖтрусит• 17 ноября 2023
Ответ дляЛгин
Вы видели как добывают чёрную икру и как её ,,таскают,,? Можете посмотреть, тоже удивитесь.
МеняАЖтрусит• 17 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
А можете показать дату производства? Спасибо.
Скажений гудзик• 17 ноября 2023
Автор, хотите нормальную, возьмите в сильпо на развес,она мелкая, но хоть на вкус ничего. Или в метро в стекле за 1000 грн 400г, самаЯ выгодная цена
Завжди мало• 17 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Нажаль, всього одне фото вересневе
Zelenkа• 17 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну так форель же, какая ещё она будет?
Ну да. Але ікра без води, нормальна.
МеняАЖтрусит• 17 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Ну да. Але ікра без води, нормальна.
Так и хорошо)
Кудлата хмаринка• 17 ноября 2023
А я ікру щуки люблю, щось не можу знайти, теж тільки 500 гривень 500 г ... а там мені ж мойву відправлять
тянитолкайка• 17 ноября 2023
Вчера купила повторно форель Norven, предыдущая была немного с горчинкой, но сами икринки целые, маленькие, на цвет красивые, нет жижи и постороннего запаха. Купила только потому, что акция на нее. А вообще самую вкусную к новогодним праздникам заказываю уже несколько лет здесь у девочек, как то нашла объявление с огромным количеством хороших отзывов, первый раз заказала немного, боялась подделки и как она доедет транспортной компаний с Киева до Хмельницкого, но все домашние одобрили и потом к праздникам постоянно у них заказывала , для нас самая вкусная икра чавычи, и один основной поедатель любит именно икру нерки из-за того, что мелкая и лопается на зубах. Чавыча - одна из самых крупных и не такая упругая. На фото икра форели Norven , партии отличаются, эта была куплена месяца три назад, вчерашнюю еще не открывала