Наивная Хо• 17 ноября 2023

Зарплата невелика, живу сама з дитиною. Як можна економити?

Прийшла пожалітися. Знаю, що це моя проблема, що маю небагато коштів, але залишилася сама із дитиною 5 років. Росте, як на дріжжах. То те, то се треба. Стараюся економити на всьому для себе. Останнім часом помічаю, що здоров´я трішки здає. Але не хочу витрачати гроші на це поки що. Підтримайте добрим словом, а може і хтось щось толкове підкаже. Завчасно дякую
Мороженная курица• 17 ноября 2023
Автор.. понимаю питание : рыбий жир, витамины б, свой организм поддержать.На здоровье не нужно СВоем
Мозговая пилочка• 17 ноября 2023
Яка зп,де живете?
А у нас макарошки• 17 ноября 2023
На чому саме ви хочете економити? Бо поки що вирішили на своєму здоров´ї. Одяг, їжа, оренда, гуртки, транспорт, комунальні?
ЖенаАйтишнеГа• 17 ноября 2023
Змінювати роботу, підвищувати дохід, що можна ще порадити? Економити - це не варіант. З маленькою зарплатнею, мабуть, і так економите... Боже, ну хто диз поставив вже? Лікуйтесь.
Тишком_нишком• 17 ноября 2023
Божее, як би там не було, не забивайте на себе. З усім впораєтеся, якщо здорова будете.
Мальдивирую• 17 ноября 2023
На своём здоровье экономить нельзя. Если у вас здоровье посыпется, то кто вашего ребёнка растить будет ? А так искать другую работу с большей зарплатой или искать подработки . Или искать мужчину, с которым можно создать семью. Если мужчины нормально зарабатывает, то и вам будет легче жить.
Ms. Похвала• 17 ноября 2023
может лучше мужчинам пожаловаться?
Девушка с коготками• 17 ноября 2023
Автор перестаньте экономи на своём здоровье , если вы сляжете кто будет растить ребёнка заботится о нем , вы об этом подумали?
ТочноБудет• 17 ноября 2023
Вы напишите какая именно зарплата чтобы понимать или мало или вы не туда тратите
Вбигудях• 17 ноября 2023
Ответ дляMs. Похвала
может лучше мужчинам пожаловаться?
А смысл? Мужчинам нужна женщина с проблемами? Вы с луны? Им нужна всегда здоровая, красивая, успешная, ресурсная, активная.. ого, живем в мире потребительства.. увы.
автор Наивная Хо • 17 ноября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Воно ж то так. Але з чого почати, та і грошей багато не хочу витрачати.
Ms. Похвала• 17 ноября 2023
Ответ дляВбигудях
альфонсам.есть много которым нравится помогать,или вы с луны?
Вбигудях• 17 ноября 2023
По теме: пока ребенок растет можно экономить на одежде (носить не новую, а брать у людей уже бу в хорошем состоянии), готовить дома! Но, разумно, чтобы были витамины, минералы, белок... для этого нужно все весит четко, лаконично и с умом...забросить себя и питание = иметь проблемы со здоровьем в будущем
Вбигудях• 17 ноября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Поделитесь с Автором таким ’альфонсами’, надеюсь Вы в курсе кто такие альфонсы.. что-то не вяжется с термином то, что вы написали. И да, я с луны, сегодня утром вернулась...
Вероятненько• 17 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Здайте якісь базові аналізи, хоча б ЗАК, вітамін Д, феритин.. У Сінево зараз до речі система кешбеку є. Будете хоча б по маленьку здавати аналізи, вам там якась частинка буде повертатися, так і на велике обстеження собі відкладете. Там при оплаті онлайн 10% вертається. З аналізу по копійці - та й у вас уже нормальна сума, щоб здати якийсь пакет
Мозговая пилочка• 17 ноября 2023
Ответ дляВероятненько
Зачем ей эти ненужные анализы?Вы знаете ее проблемы,что советуете?
Дую на вітер• 17 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
а де батько дитини?
Ms. Похвала• 17 ноября 2023
подумайте о том как больше заработать)если у же проблема подсчитать доходы и расходы-беда
Благоуханочка• 17 ноября 2023
Со списком ходить в магазин так, чтоб среди недели только хлеб.
П.с. тоже одна с ребёнком.
автор Наивная Хо • 17 ноября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Яка зп,де живете?
Живемо у Києві, своя квартира слава богу, але і комунальні тягнуть гроші, і для дитини все найкраще хочеться. Наступного року вже в школу збирати треба, стараюся зараз матеріально підготуватися до цього, відкладаю що можу. Отримую 12 тисяч..
автор Наивная Хо • 17 ноября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Дякую. Буду намагатися, але поки не виходить..
Працівниця року• 17 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Ну у вас все не так погано
автор Наивная Хо • 17 ноября 2023
Ответ дляМальдивирую
Я це розумію, але так не хочеться кошти витрачати зараз на обстеження та лікарні.. Але видно доведеться, бо правда, хто як не я
Катерина -3eec• 17 ноября 2023
Я також одна з сином. Отримувала 11-12 тисяч, грошей впритик. Житло своє, взимку за газ близько 3 тисяч. Зараз почала працювати на півтори ставки, зарплата 18, трохи полегше.
svetolino• 17 ноября 2023
Ответ дляВероятненько
Базове обстеження безкоштовне .сімейний лікар дае направлення ,але треба записуватись - черга місяц -півтора 8 аналізів безкоштовно(кров...)
Вероятненько• 17 ноября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Ну так я ж порекомендувала базові аналізи а не якісь там спеціалізовані - це варто здавати кожному. І написала як це можна вигідніше робити.
Ви замість того, щоб мої поради критикувати самі би щось порадили
Директор Пляжу• 17 ноября 2023
А я давно забила на себе(( Теж сама з дитиною і в мене не те що небагато грошей, а вони в мінусі на кредитках, бо мушу купляти продукти з них. Інші гроші йдуть на оплату оренди житла. Свого житла лишилася. Кремом користувалася ще до війни, волосся не стрижу роки 3... Не можу купити життєво важливі вітаміни і до гінеколога роки 4 не ходила, хоча стою на обліку і повинна кожні півроку бути як штик там. Те саме з дитиною: кожні півроку потрібно відвідувати офтальмолога, але не були ще з часів ковіду, і навіть більше року вже як окуляри закинуті подалі...
З січня ще виплати ВПО перестануть платити - то в загалі не знаю, де нам тепер жити прийдеться.
Бойова• 17 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Ну у вас все очень даже ничего. По поводу собрать в школу- был у меня период в жизни, перед разводом, когда я сильно аккумулировала деньги для покупки квартиры. Дочке покупала в школу вещи пакетом, за 500 грн куча вещей на целый год в отличном состоянии. Верхнюю одежду и обувь тоже покупала бу в отличном состоянии, минимум вполовину дешевле чем новое. Не понимаю, зачем вылазить из штанов обеспечивая все лучшее ребенку и забивая на себя.
Тем более, вас двое, вы- вожак стаи. Завтра с вами что-то случилось - и что сможет ребенок? Не забывайте о себе и ставьте себя в главный приоритет.
Юлія-0c33• 17 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Может смогу вам предложить что-то из одежды и обуви. Напишите свой размер и ребенка (если мальчик).
автор Наивная Хо • 17 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Так хочеться вас підтримати. Розумію, що я не в найгіршій ситуації, коли розумію, як війна позбавила людей всього. Але іноді сил бракує також, щоб рухатися далі