Наивная Хо• 17 ноября 2023
Зарплата невелика, живу сама з дитиною. Як можна економити?
Прийшла пожалітися. Знаю, що це моя проблема, що маю небагато коштів, але залишилася сама із дитиною 5 років. Росте, як на дріжжах. То те, то се треба. Стараюся економити на всьому для себе. Останнім часом помічаю, що здоров´я трішки здає. Але не хочу витрачати гроші на це поки що. Підтримайте добрим словом, а може і хтось щось толкове підкаже. Завчасно дякую
Наивная Хо
• 17 ноября 2023
Ответ дляБойова
Ну у вас все очень даже ничего. По поводу собрать в школу- был у меня период в жизни, перед разводом, когда я сильно аккумулировала деньги для покупки квартиры. Дочке покупала в школу вещи пакетом, за 500 грн куча вещей на целый год в отличном состоянии. Верхнюю одежду и обувь тоже покупала бу в отличном состоянии, минимум вполовину дешевле чем новое. Не понимаю, зачем вылазить из штанов обеспечивая все лучшее ребенку и забивая на себя.
Тем более, вас двое, вы- вожак стаи. Завтра с вами что-то случилось - и что сможет ребенок? Не забывайте о себе и ставьте себя в главный приоритет.
Дякую, мабуть теж буду так робити, все одно за півроку виросте з нових речей
Наивная Хо
• 17 ноября 2023
Ответ дляВероятненько
Здайте якісь базові аналізи, хоча б ЗАК, вітамін Д, феритин.. У Сінево зараз до речі система кешбеку є. Будете хоча б по маленьку здавати аналізи, вам там якась частинка буде повертатися, так і на велике обстеження собі відкладете. Там при оплаті онлайн 10% вертається. З аналізу по копійці - та й у вас уже нормальна сума, щоб здати якийсь пакет
Дякую за добру пораду.
Valechka-mk• 17 ноября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Зачем ей эти ненужные анализы?Вы знаете ее проблемы,что советуете?
Это нужные анализы. Ферритин и витамин Д почти у всех в дефиците. А это состояние усталости хронической, истощенности, раздражительности, апатии и перепадов настроения. И как в таком состоянии можно искать лучшую работу и доход? А еще с учетом зимы, короткого солнечного дня, необходимости экономить и тревог, то и до депрессии недалеко. И при все этом ребенок 5 лет.
Так что анализы, поддерживать организм, лечиться аж бегом нужно.
Экономить можно на вещах (много людей отдают почти новые), косметику покупать бюджетную в больших емкостях, продумать толковое питание - недорогое, но сытное и полезное.
Valechka-mk• 17 ноября 2023
Сборы в школу можно уже сейчас начать - полно людей отдают вещи, даже книги, рюкзаки.
Субсидию можно попробовать оформить
ЖенаАйтишнеГа• 17 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
А я давно забила на себе(( Теж сама з дитиною і в мене не те що небагато грошей, а вони в мінусі на кредитках, бо мушу купляти продукти з них. Інші гроші йдуть на оплату оренди житла. Свого житла лишилася. Кремом користувалася ще до війни, волосся не стрижу роки 3... Не можу купити життєво важливі вітаміни і до гінеколога роки 4 не ходила, хоча стою на обліку і повинна кожні півроку бути як штик там. Те саме з дитиною: кожні півроку потрібно відвідувати офтальмолога, але не були ще з часів ковіду, і навіть більше року вже як окуляри закинуті подалі...
З січня ще виплати ВПО перестануть платити - то в загалі не знаю, де нам тепер жити прийдеться.
Ви не працюєте взагалі? Гінеколог та офтальмолог - безкоштовні в поліклініці. Може у Вас депресія, що до лікарів не ходите, навіть до безкоштовних і живете лише на ВПО?
Просериарила молодость• 17 ноября 2023
Не треба економити на собі, Ви в себе одна. Економте на дитині, коли виросте, тоді й хай купляє собі всякі там цяцьки.
Фенте Фря• 17 ноября 2023
Майже таж сама проблема, тільки у мене 2 дітей, живу з батьками, так як знімати житло не потягну. Бу-ний допомагає інколи трохи, але ж все одно фінансово важко. Не затягуйте зі здоров´ям, бо потім якщо не дай Боже все ускладниться, то прийдеться платити більше
Железобетон• 17 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Я це розумію, але так не хочеться кошти витрачати зараз на обстеження та лікарні.. Але видно доведеться, бо правда, хто як не я
Идите к государственному врачу. Используйте бесплатные возможности для начала.
Для экономии также можно оформить субсидии на коммунальные, помощь как матери одиночке если отец не платит алиментов, ходить в разные церкви, где раздают еду, пользоваться разделами отдам бесплатно на площадках объявлений.
Тріль підпільний• 17 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Воно ж то так. Але з чого почати, та і грошей багато не хочу витрачати.
Краще вже на косметиці чи манікюрі економте, а до лікаря сходіть.
Тріль підпільний• 17 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Живемо у Києві, своя квартира слава богу, але і комунальні тягнуть гроші, і для дитини все найкраще хочеться. Наступного року вже в школу збирати треба, стараюся зараз матеріально підготуватися до цього, відкладаю що можу. Отримую 12 тисяч..
З ’дитині все найкраще’ не перегинайте. Краще комуналку заплатити чи їжі купити, ніж п´ятнадцятий пазл, десяту ляльку чи машинку. Я в школу йшла, то не вміла ні читати, ні писати, а інші ходили в садочок і строчили віршики. Так от в мене все червоне від першого класу і до магістратури, а ті з віршиками трійочники, продавці на базарі і т.д
Директор Пляжу• 17 ноября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Не працюю, бо у прифронтовому місті і шукаю тільки віддалену роботу. Також є проблеми зі здоров´ям і інвалідність. Лікарі не безкоштовні. Раніше було біля 500 грн тільки прийом, без процедур та аналізів.
ЖенаАйтишнеГа• 17 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Тоді краще виїхати, там медицина буде безкоштовна і роботу зможете зайти швидше.
Директор Пляжу• 17 ноября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Де медицина безкоштовна? Виїхати в інше місто немає можливості
ЖенаАйтишнеГа• 17 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
В поліклініці прийоми за направлення безкоштовні, Ви це знаєте. Виїхати допомогають волонтери. Все можна вирішити, аби було бажаня.
Директор Пляжу• 17 ноября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Не знаю. Ходжу тільки до свого лікаря у приватну лікарню, якого шукала більше 10 років і стою в нього на обліку. Сімейний доктор на лінії фронту, тому про які направлення може йти мова. Волонтерів теж таких у нас немає, що допоможуть виїхати.
ЖенаАйтишнеГа• 17 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Все зрозуміло.
Мозговая пилочка• 17 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Насправдi дитині багато не потрібно,тим більше 5-річній.Вона буде щаслива не від нової шмотки .
Допоможіть знайти• 17 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Тобто краще взагалі без медицини, аніж до безкоштовного лікаря у державну поліклініку піти? 🤦♀️
У вас один лікар на все місто був? Можна ж піти переукласти угоду з іншим сімейним лікарем.
Директор Пляжу• 17 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Так, це село. Я взагалі не знаю, навіщо та декларація потрібна була, адже до лікарів всеодно не ходжу. Взагалі не знаю, як до державного потрапити. Та і не піду до іншого лікаря. 15 років не міг вилікувати жоден, але я знайшла спеціаліста, який вирішив мою багаторічну проблему дуже швидко. Тож іншим я не довіряю.