ДаЗдраПерма• 11 декабря 2023

Мои траты на аптеку

Лучше бы не смотрела . Теперь нет мне покоя. Каждый месяц я в аптеке. И сегодня я уже на 500 грн забронировала, правда там раствор для линз и для кошки лечение. Но все же. Это только начало месяца
Большой секретик• 11 декабря 2023
В мене так само, а за останній місяць біля п´яти тисяч, бо всі перехворіли, дитина два рази.
Коли мовчу- приємна жінка• 11 декабря 2023
Дякую, що показали таку функцію🫣 боюсь заглянути, бо замовляю ще й мамі і знайомим
автор ДаЗдраПерма • 11 декабря 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Сама только увидела). Лучше бы не смотрела)
Статус Ква• 11 декабря 2023
Вже середина місяця майже))
Мої теж не радують, але я ще і через 911 бронюю деколи.
В мене щитовидка тягне((
Большой секретик• 11 декабря 2023
А якщо до аптеки ще додати витрати на аналізи, то взагалі
Басноплетка• 11 декабря 2023
Блин, у меня каждый месяц капли для глаз 148 грн и депапилин (грудь) 460. Почти 600 грн каждый месяц обязательно
Басноплетка• 11 декабря 2023
Ответ дляБольшой секретик
У меня раз в год обязательно. Маммография бесплатно, гинеколог 650 грн, маммолог 1000.
Морковку дай• 11 декабря 2023
А в мене такий початок місяця і це ще не кінець
Ромашкинная• 11 декабря 2023
Розумію. В минулому місяці теж близько 5 тис на аптеку, бо хворіли ще.
А так кожний місяць регулярно - 2700 ( 3 препарати). приблизно, це якщо без чогось додаткового.
Стріляний птах• 11 декабря 2023
Ой ,девочки
У нас ежемесячно большие траты на аптеку (есть хроника у меня и мужа )
А тут еще и операция была
Ромашкинная• 11 декабря 2023
Тому я в темах про хто скільки отримує зп, ніколи не пишу оце ’ і вам мало?!?’.
Одна справа доходи, але і витрати обов´язкові у людей дуже різні.
Зяблик протестант• 11 декабря 2023
я думала, там такоооое
а по факту, ну.. лучше было бы обойтись, но. Не смертельно все же. И не вся семья на аптеку работает
Бабулька• 11 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
100% можно быть богатым и больным, а можно быть бедным и здоровым.
Maruskin• 11 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
Депапилин - як Вам? Є ефект?
Большой секретик• 11 декабря 2023
Ответ дляБабулька
А якщо бідний і хворий
Бабулька• 11 декабря 2023
Ответ дляБольшой секретик
А якщо бідний і хворий
Это вообще жуть и таких у нас полно людей, к сожалению (((
Сіґеле-міґеле• 11 декабря 2023
У меня одних только постоянных на 1000+. Хочешь не хочешь, хорошо хоть от астмы сейчас бесплатно дают, а то было бы 1500
Isa Dora• 11 декабря 2023
Да, медицина тянет прилично...

Делала чистку зубов, весной было 1020, вчера 1800.
Без образів• 11 декабря 2023
Глянула свою статистику, нещодавно користуюся додатком таблеткіюа. І це тільки те, що замовляла через додаток, не враховуючи, що просто купувала в найближчій аптеці. Не дивно, що тих аптек стільки на кожному кутку.
Стріляний птах• 11 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
Мне особенно «нравятся « комментарии про аптеку : Я никогда не спонсирую аптеки ,это все развод .
Люди не понимают,что аптека -это не только капли в нос и нурофен
Басноплетка• 11 декабря 2023
Ответ дляMaruskin
Депапилин - як Вам? Є ефект?
Да, не болит хоть
Кнопус• 11 декабря 2023
И то там в 90% крем, мицелярка. Тттт
Весела пiсенька• 11 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
Да, медицина тянет прилично...

я беру чистку на покупоні, може комусь стане у пригоді:
Проработник• 11 декабря 2023
Сама найшла на днях, коли робила замовлення
Офігіла 😤
ГендиреХтор• 11 декабря 2023
Я боюся навіть робити таку шкалу, бо я,в аптеці постійно(
Maruskin• 11 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
Да, не болит хоть
А по узд є покращення? Лікар призначив?
П´ю окремо вітекс, думаю чи приймати індол.....лікар каже ’пробуйте, але не всім підходить , особливо після 40’....
Дякую.
ГендиреХтор• 11 декабря 2023
Моя, але в мене раніше був інший акаунт то там ще статистика з 2020 року була б,там було б ще більше.
Басноплетка• 11 декабря 2023
Ответ дляMaruskin
А по узд є покращення? Лікар призначив?
Дякую.
мені 45. Так, лікар призначив. По УЗД покращення є. Ходила раніше 2 рази на рік, тепер ходжу раз.
Maruskin• 11 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
дякую!
Басноплетка• 11 декабря 2023
Ответ дляMaruskin
дякую!
Не хворійте! Бажаю здоров’я!