Лагшмивара• 17 ноября 2023
Як люди не бояться виходити заміж?
Залежати від чоловіка, залишатися на вулиці з дитиною після розлучення. Навіть за іноземців. Знаю людину яка зараз судиться з чоловіком британцем за дитину. Вже витратила купу грошей. Чоловік дуже погано впливає на дитину, але суд на його стороні. Вона не британка. Дуже страшно виходити заміж
Трахтибидох• 17 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
не обов´язково вагітніти, можна просто качати бабло
Ну если лоха найти, то наверное
Лагшмивара
• 17 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
Не виходьте. Будете залежною від чоловіка, він вас кине з дитиною. Потім захоче її забрати. А ще він буде іноземець, житиме біля Лондона. Все, далі не бачу, куля помутніла
Страшні речі говорите
Точная копия плова• 17 ноября 2023
Я вийшла заміж, бо це було дуже важливо для нього та його батьків. Я сама то не хотіла, але вирішила що нічого страшного в цьому немає. Це лише свідоцтво про шлюб і все. При цьому я завжди і у всьому покладаюсь лише на себе, чоловік - це людина, з якою мені цікаво, добре, зручно в цей момент. Як буде далі - не знаю, не вважаю, що шлюб це обов’язково на все життя. Дітей не хочу, бо мені це не цікаво, тим більше не хочу себе привʼязувати до якоїсь людини. Тому не вважаю шлюб чимось страшним, головне себе правильно поставити. Ще раз би за нього не вийшла б, жила далі в громадянському шлюбі, але повелась тоді на оце все, але в цілому не критично. Якось так)
Алина-1240• 17 ноября 2023
Автор,а как люди не бояться выходить на улицу-вдруг бамц и машина сбила?или как засыпать не бояться-вдруг бамц и умер во сне?а кушать как не бояться-вдруг подавиться?
Ну поперше. Виходьде заміж, там де знаєте закони.
По друге. Не будьте залежні від чоловіка.
По третє, а чого на вулиці залишатися? Зараз же ви десь живете?
Навідь, якщо майно арендоване. Ви зараз можете забезпечити себ орендою даха, то й з дитиною зможете.
Просто шукайте парнерство у шлюбі, де у всіх рівні обов´язки і одна метя і цілі в житті. Зараз в Україні і чоловікам можна в декретну відпустку. Тобто, якщо ви самодостатня до заміжжя і налаштовані на партнерство, то це нехай чоловік боїться, що ви спокійно і без нього можете прожити.
Тракторні війська• 17 ноября 2023
страшно не заміж виходити, страшно залежати від іншої людини, ось над цим працюйте, заробляйте нормально і все буде добре