Латексне альтер ЕГО• 17 ноября 2023

Тупе запитання. Але я запитаю. Про мерців і забобони.

Моя баба померла 2 роки тому .
Скажу відразу , не дуже хороша людина .
На похоронах відкрила очі .
Як ви розумієте , є забобони на рахунок цього.
Одна жінка відразу сказала , що це погано і вона забере когось із собою .
Знаю , що це фізіологія , що це не є щось не природнє .
Але ..
Через два місяці помирає її дочки чоловік .
Ще за три місяці помирає її син, мій батько .
У них були , звичайно , проблеми із здоровʼям .
Але просто їх стан дуже раптово погіршився і вони померли .

Тепер попала моя мама ( її невістка) в лікарню , і всі аналізи досить погані , стан також раптово погіршився.
Мене це лякає
Знаю , що це все логічно можна пояснити , але зараз у мене лише емоції, і розум готовий повірити в будь-що .
Навіть в те , що можна якось домовитись із мерцем , лиш би мама була жива , здорова.

Може свічку поставити за бабу , чи що ?
Дурість це все
У мене відчай .
автор Латексне альтер ЕГО • 17 ноября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Автор, я за короткий період похоронила всіх своїх рідних.
На кожному похороні розказували щось своє. Але нічого не збулося.
Останній помер брат. Теж очі відкрились. Ніхто після цього не помер.

Що до мами , то так можете зробити, як писали вище. Але не розчаруйтесь, якщо відразу не допоможе. Це не ритуал за гроші, до храму потрібно ходити і бути присутньому на службі.
Дякую

Рубаю олівлє• 17 ноября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Дякую
Завтра поминальна Михайлівська субота. Закажіть панахиду і хліб занесіть за бабу, якщо її хоронили в УПЦ.
Алина-1240• 17 ноября 2023
Глаза не подклеили просто нормально,как готовили к похоронам.сейчас у некоторых запрос вообще,чтоб с открытыми,как живой в труне был,это вообще сложнее,приходиться закрашивать свои склеры в белый,подклеивать линзы по цвету и дорисовывать кисточкой,чтоб красиво было
Леди_Мэри• 17 ноября 2023
Як має бути так і буде.
Ну ’забрала’ двох. Який сенс весь рад за собою тягти?

Ну ви ж розумієте, що погані аналізи і стан вашої мами закономірне, бо не буде хвора людина виглядати на всі 100. Але і шанси одужання теж, мабудь є.

Тому, якщо зараз забобони сидять у вас в душі, то йдіть по цьому шляху. На територіїї лікарень, як проавило є кімнатки для молитов, а бо зайдіть у найближчу церкву. Поговоріть на цю тему, як мінімум із бабкою, яка свічки продає, якщо до батюки не дайдете чи засоромитеся. Спитайте, який краще обряд провести і куди краще свічку поставити. Поставе за упокій душі бабці,чи замовте службу за упокій (не знаю, як воно правильно називається), поставте свічку за здравіє мами. Купіть цукерок/ печива, роздайте бабцям-дідуся бідним, щоб пом´янули вашу бабцю. Якщо соромно вишукувати таких людей, прийдіть в неділю під церкву, там іх тьма буде.

За маму не переживайте, не наганяйте дурних думок, щоб не стали реальністю. Але якщо в голові сидять забобони з покійником, то програйте цю гру. Гірше не буде, але на душі може стати легше.

А з приводу поганих аналізів, власний приклад. У мене чоловікові 1,5 роки не давали шансів вижити. Я вже пройшла всі стадії за цей час і знала де і як буду хоронити. Але організм виявився непередбачуваний. 1,5 року очікування фіналу + 1,5 року лікування + 2роки відновлення і вже 9 років того часу минуло.

У вас теж, буде все добре. Вірте.
Ответ дляРубаю олівлє
Ні , у Греко-Католицькій
Ответ дляЛеди_Мэри
Як має бути так і буде.

У вас теж, буде все добре. Вірте.
Дуже вам дякую
Шаманю второпях• 17 ноября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Молюсь звичайно
Молилась ще як тато був у поганому стані .
Службы заупокойные заказывал кто-то за эти два года?
Алина-1240• 17 ноября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Дуже вам дякую
Не выдумывайте мистики,там где ее нет.я с покойными работаю,и никого еще открытые глаза не забрали с собой.это всего лишь тело вашей мертвой бабушки,плохо подготовленно к похоронам
ЛісАпетная• 17 ноября 2023
Ответ дляВарена цибуля
у нас всегда говорили, что если после одного покойника сразу второй, то в течении 40-ка дней будет и третий. не обязательно из семьи. но в любом случае, изменить вы ничего не можете
В нас трохи не так, якщо до 40 днів був другий то і третій буде. В нас в сусідів так сталося. На сороковинах по тещі зять попав в лікарню зранку помер, це було в квітні а в серпні і третій покійник був з хати. За тиждень поставило цироз і помер, хоча на здоров´я не жалівся

Ответ дляШаманю второпях
За батьком так , за бабою я особисто ні , дочка замовляла
Ответ дляАлина-1240
Можливо
Ответ дляЛісАпетная
😔
Шаманю второпях• 17 ноября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Подайте и вы. Она ваша родственница тоже. Нужно подавать записки за всех покойных близких родственников.
Желательно в храмах, где читают часто, при монастырях.
Есть на полгода, год
Добра, коли сита!• 17 ноября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Да, было такое среди родственников 2 года подряд. Один раз действительно в течение 40-ка дней. Второй раз - первые двое в течение 40-ка дней, третий - дядя через пару месяцев. Причем, молодой был и внезапная смерть
Ответ дляШаманю второпях
Есть на полгода, год
Добре
Ответ дляДобра, коли сита!
😔
Как_б_не_так• 17 ноября 2023
Не тупе запитання, абсолютно нормальна ситуація, на жаль, бабка була сильною особистістю, після смерті стала вічно голодною тваррю
Кого їсть? У кого з нею зв´язок був - рідних
1) молитися
2) позбути всіх її речей, всіх, навіть, не поминати і не згадувати

Взагалі подивіться на аллатра.тв передачу наследие мертвьіх, та всі передачі про субличность + саму книжку аллатра почитати, там дуже детально і зрозуміло пояснюється, чому так відбувається, можна приблизно зрозуміти, як себе захистити
MiraTarot• 17 ноября 2023
Автор, оно то сокращение глазных мышц, но и есть такая тенденция. Примеры приводить не буду, оно не утешит.
Но в любом случае, у каждого свой срок
Хоть открыла баба глаза, хоть нет.
Вы не маг, чтоб работать в родовое поле и о чем-то договариваться. За бабку максимум упокойных служб, живым за здравие. Но в целом все равно, чему быть - того не миновать. А что не должно случиться, то не случится никогда.
Покойники обычно ’забирают’ в течение года
2 года то уже занадно
Как_б_не_так• 17 ноября 2023
Таких ситуацій дуже багато і все можна ’логічно’ пояснити, а якби були знання і ними користувалися, то не потрібно було б логіки, бо не було б такого

У нашому селі помер чоловік 40+ років, діабет, довго хворів, його жінка живчик на його 40 днів несподівано померла, так шкода, сиротою залишилася дитина 9 років.... і такого вистачає

Ответ дляКак_б_не_так
1) молитися

Дякую
Ответ дляMiraTarot
Но в любом случае, у каждого свой срок
Хоть открыла баба глаза, хоть нет.
2 года то уже занадно
Дякую за відповідь
Ответ дляКак_б_не_так

Дуже шкода(
Kusyka• 17 ноября 2023
Сорокоуст за упокой покойницы что глаза открыла. Желательно 3-7 храмов или монастырей обойти в один день. И заказать не пожалеть денег.
Был сон с соседкой одинокой которая говорила что мой отец ей что-то не додал. Проснувшись узнала что ее нет уже( в поселке давно не была). Заказала на ее имя сорокоуст за упокой и на себя неусыпаемую псалтырь. В тот момент когда сон снился мой отец был в Польше и его кинули с работой. Он собирался возвращаться домой как ему чудом буквально нашлась другая работа, где проработал пару месяцев, пока по здоровью проблемы не вылезли. Заплатили, еще перед ковидом уехал домой. И мне помог, тогда ребенок болел тяжелой болезнью. И та соседка во сне мне заранее во многом показала как будет, и так вышло.Было очень тяжело, помощи почти не было но сын выжил и до сих пор все норм(онко было, прогнозов никто не давал даже), три года прошло. Покойникам ничем не поможете, кроме панихиды и сорокоуста. Попробуйте, может поможет.
Асталависта бэйби• 17 ноября 2023
Ответ дляВарена цибуля
У нас так и было, в течении недели 3. Но у первого ноги не касались гроба, потом сказали что будут ещё смерти. Так и случилось. На третий похоронах я требовала чтобы ноги касались гроба, на меня работники морга смотрели как на дуру.
Асталависта бэйби• 17 ноября 2023
Ответ дляБегущаяпо
Як це , мертва відкрила очі ? Так хіба буває ?
Бывает. Раньше пятаки на глаза ложили, сейчас зашивают, как и рот. У соседки отец вздыхать в гробу начал, воздух начал выходить, газы в теле бродить начали.
Асталависта бэйби• 17 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Жесть. Это ваша работа?
Ответ дляKusyka
Дуже вам дякую
Електрохарчування• 17 ноября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Да, тоже это знаю. И это правда