Ку ка ку ка ку• 17 ноября 2023

Якщо я поховала бабцю у сукні, яку до цього носила?

У своїй сукні. Це має якесь значення? Тут пишуть про різні суєвірря, цікаве.
Руда Сова• 17 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
А навіщо труси покійнику? Достатньо сукні та взуття.
Вы точно тролль
Не слышала, что бы без белья хоронили

автор Ку ка ку ка ку • 17 ноября 2023
Ответ дляТреба ось так
Дети отвечают за грехи родителей и неправильные поступки
В Євангелії щось не так пишуть.
Кошка Мурка• 17 ноября 2023
Это было *улиард лет тому назад. Забейте и забудьте.
Люблю джаз• 17 ноября 2023
Треба викопувати однозначно
автор Ку ка ку ка ку • 17 ноября 2023
Ответ дляРуда Сова
Вы точно тролль
Не слышала, что бы без белья хоронили
Його ж ніхто не бачить?
Грибной_Дождик• 17 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
А як? Забобони?
так! забобони! не путать з зєлєбобами!!
Руда Сова• 17 ноября 2023
Ответ дляТреба ось так
Трусы на покойника грех одевать ? Такой страшный, что аж дети отвечать будут? Есть грехи пострашнее
БоВжеВільна• 17 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я так захотіла. Розмір однаковий був.
Ну так чого тоді питаєте тут? По прикметах підите на той світ наступною із своєї родини
всегдаДаДа• 17 ноября 2023
Ви думаєте, війна почалася через те, що бабця похована у вашій сукні?

автор Ку ка ку ка ку • 17 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Нік Вам цікавий дали)
Белоснежко• 17 ноября 2023
ничего не будет. не переживайте. и не зацикливайтесь. .
БоВжеВільна• 17 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Труси та майка ,взутия, плаття, хустка. Так ховають особу жіночої статті. Ви бабу без трусів поховали?
А поговорить?• 17 ноября 2023
Раньше чем придет Ваш час, умереть не выйдет. Позже тоже. Если прошло 15 лет и Вы до сих пор живы-здоровы, то так и будет. Боитесь, то закажите себе сорокоуст за здравие в 3 или 7 церквях или монастырях, и бабушке за упокой. Все. Обычно покойники забирают членов семьи до года, двух максимум. Все.
автор Ку ка ку ка ку • 17 ноября 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Про це не думала даже! Може таке бути? І що тепер робити?
Весела бджілка• 17 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
М-да
Папобус• 17 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Выкапывать срочно и снимать платье и одеть трусы.
Завжди недо...• 17 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я її обмивала, одягала та вирішила надіти свою сукню. Це давно було, 15 років тому.
Значит лет через 50-60 вы умрёте
Залетна Я тут• 17 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
есть какие-то правила на этот счет?
а если особу жен. пола в брюки оденут - нельзя так? и обязательна ли хустка?
БоВжеВільна• 17 ноября 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
есть какие-то правила на этот счет?
Да звичаї такі. В морзі одягнуть не розумію навіщо самому це робити все. Покійна людина прожила життя не вже не можна провести в останній шлях нормально одягнутим за звичаєм, ніхто не знає , що відбувається потім і чому є ці звичаї.

Папобус• 17 ноября 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
есть какие-то правила на этот счет?
Если человек при жизни не носил, то не нужно , как правило одевать так как человек при жизни одевался
автор Ку ка ку ка ку • 17 ноября 2023
Ответ дляПапобус
Якщо жінка ходить в джинсах, ховати в них? Якщо не любить сукні?
БоВжеВільна• 17 ноября 2023
Ответ дляПапобус
Мені цікаво, що у людей в голові,які зневажливо відносяться до родичів ,які померли і хоронять аби в чому ,аби як ,аби самому не париться. Невже не можна придбати новий одяг і білизну на тому самому ринку, але ж нове,а не своє поношене і без білизни, бо не видно. То ховайте вкутаних в простинь, щоб не витрачати час і кошти.
Люди , є ритуальний магазин де вам продадуть все і скажуть, що має бути на померлому по провославних традиціях.
Ви не хомячків хоронити,а людей,які при житті приділяли вам увагу,витрачали на вас ресурс
автор Ку ка ку ка ку • 17 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Якщо сукня нормально виглядає? Чому має таке значення одяг при похованні?
Головний кошак• 17 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
якщо дійсно поховали бабусю в своїй сукні 15 років тому, то и б нам тут уже не писали) нажаль
ого, а чего? Єто же не носить вещи с покойника, как она єнергетикой делится?
автор Ку ка ку ка ку • 17 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Це, виходить, навпаки. На сукні ж моя енергетика залишилась?
Усатая полосатая• 17 ноября 2023
Автор, я думаю, нормально проявити увагу до померлої близької людини і нічого поганого в цьому нема. У Бога всі живі.
Я для родички вибирала туфлі на похорон, міряла на себе, бо розмір співпадає
Радість моя• 17 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Я вас прошу. Купили чоловіку костюм, але не вгадали з розміром, трохи завеликий. Чоловік його вдів пару раз, а потім подарував моєму батьку. Той його носив і він йому дуже подобався. Батько помер і поховали його саме в цьому костюмі. Вже 14 років минуло.
Усатая полосатая• 17 ноября 2023
Я ще подушку в труну купила і забула про неї, тепер не знаю, куди діти. Наче нічого поганого, але нагадує
Життє Бентежне• 17 ноября 2023
Боже, чего только не начитаешься на форуме. Как хорошо ничего не знать и ничем не заморачиваться
Залізний кіготь• 17 ноября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Так туди ж купляють подушку соломою набиту , хіба ні? Це спеціальні подушки для труни, навіщо вам ця подушка дома?