Чорнобаївка• 17 ноября 2023

Зрозуміла жінок, які погоджують на зраду

Останнім часом інтим потрібен мені більше, ніж чоловіку. Сьогодні приготувала романтичну вечерю, вдягла гарну білизну. Почали дивитись романтичну комедію, а дійшло до діла «хочу спати».
Весь тиждень 0 уваги. При тому що на роботі клієнт сьогодні мені каву приносив і на побачення запрошував. А в сімʼї така лажа..
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
погоджуються*

Тут как тут• 17 ноября 2023
Поговорить вы пробовали?
Міс Всесвіт• 17 ноября 2023
Може в нього є хтось ?
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Поговорить вы пробовали?
Пробувала. Ой, я сьогодні пристав після роботи. Ой, я думав ти хочеш вина випити і нічого більше.
Тут как тут• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А вы что ответили? Сказали, что хотели больше, чем вина?
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Може в нього є хтось ?
Його на мене не вистачає 😂. Сидить в квартирі, бавить кота і нікуди не виходить. Працюємо обидва дистанційно.
Замулена ріка• 17 ноября 2023
Ну бобик сдох. Ищите нового
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Що хотіла інтиму. Що весь тиждень його за цей день питала не просто так. Ще сказала, що за весь тиждень в плані інтиму від нього 0 бажання. Від нього я по сценарію фраза від роботи стомлений, не думав що тобі так треба і тому подібне.
энциклопУдия• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ого,серйозна заявка на «успіх»(
Треба щось змінювати або когось)

Тут как тут• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Может надо выбраться куда-то? На выходные за город или хоть в кино сходить и по коктейльчику после пропустить
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Ого,серйозна заявка на «успіх»(
Треба щось змінювати або когось)
Задумалась за другий варіант. Чесно, я навіть причину розлучення рідним сказати не зможу. Але як так жити?
Якщо я явно питаю що не так і чого така лажа, а в відповідь 0 реакції.
Я в зал ходжу, фігура класна, доглядаю за собою. А в нього вже животик і всеодно приставати мушу до нього я, а не він.
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Вибираємось, але суто вдвох або з друзями. Я мала на увазі, що він без мене нікуди не ходить, щоб мати коханку.
Ля-ля-ля• 17 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
а як же киця? буде хвилюватись, як вона там, зовсім не до сексу буде
Кундалина• 17 ноября 2023
У меня тоже бывают такие ’всплески’ после того, как кто-то обратит внимание, сделает комплимент и т.п. Меня сразу накрывает и начинаю высказывать мужу, что мне от него не хватает внимания, секса, ласки. Но, правда, после того как встрясу его- всё нормализуется, а потом по новому кругу... И так уже 13- й год в браке...
Тут как тут• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Нет, я к тому, чтобы освежить отношения, сменить картинку как-то
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляКундалина
А в нас 2 роки шлюбу, то не 13. Якби були діти, ще якісь нюанси я б може зрозуміла. А тут хочеш сексу! Будь ласка. Хоч вдень, хоч вночі.
Електрохарчування• 17 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Мені ще подобаються поради: підти у ванну, ’розігрітись’ якщо не кончила, то сама знову пішла у ванну, і ’довелася’
Тут как тут• 17 ноября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
А у вас какие есть рабочие советы?
Веккy• 17 ноября 2023
Потому что сексуальный пик мужчин 18 -25 лет, после 35 там идёт спад
А у женщин после 30 просыпается это все и хочется чаще.
У меня тоже с 20 до 30 все спало. Секса и не было по сути за 10 лет
После 30 мне надо, а он уже и не может 🤦‍♂️🤦‍♂️

энциклопУдия• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А як було до шлюбу,він може весь час такий пасивний у всьому,низьке лібідо чи що?
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну я починаю його «спокушати», а далі в нього по плану фраза стомлений, хочу відпочити. І в мене як бувають виїзди(рідко, але є) в офіс, де мені проявляють увагу, то я себе дурочкою відчуваю. Бо такої уваги від чоловіка не отримую. З ним купу часу разом. А як якийсь лівий чоловік, то я вже таю. І справа не в чоловікові, а в знаках уваги.
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Був не «вау» мачо. Але ініціативу проявляв він. А тут таке враження, що в шлюбі йому нічого, крім їжі не треба.
Електрохарчування• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
В залі повно хлопчиків. Але, авторко, не заморочуйтеся і справа не у вас. У вас два нормальних вихода: розлучення або залишаєтесь з чоловіком і коханцем. Зараз просто коханця заради сексу не складно знайти.
Варіант залишити як є, не є добрим для вас. Це серйозна проблема, і вона не в вас, і чоловіка не переробити. Ладно, якби йому було під 60....
месяцкие• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Печалька
So_so• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Хорошо, что нет детей и Вы молоды.
Електрохарчування• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Взагалі то я з сарказмом говорила. Я коли таке читаю, очі на лоба лізуть, як таке можна вважати нормою. Але комусь заходить в інших повчає. Як на мене, хіба це партнер у житті?
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Хорошо, что нет детей и Вы молоды.
Для мене розлучення, то фіаско, бо підтримки не буде ні від кого. Я більше розглядаю(вибачте) зраду, ніж розлучення з багатьох причин.
So_so• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Делайте как лучше для Вас
автор Чорнобаївка • 17 ноября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Так я не претендую на норму. У мене першочергова ситуація не норма.
Мяо мой мяо• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А клієнт шо каву приносив де взявся якщо дистанційно ?