Чорнобаївка• 17 ноября 2023
Зрозуміла жінок, які погоджують на зраду
Останнім часом інтим потрібен мені більше, ніж чоловіку. Сьогодні приготувала романтичну вечерю, вдягла гарну білизну. Почали дивитись романтичну комедію, а дійшло до діла «хочу спати».
Весь тиждень 0 уваги. При тому що на роботі клієнт сьогодні мені каву приносив і на побачення запрошував. А в сімʼї така лажа..
Наверняка• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А в нас 2 роки шлюбу, то не 13. Якби були діти, ще якісь нюанси я б може зрозуміла. А тут хочеш сексу! Будь ласка. Хоч вдень, хоч вночі.
Авторе, це тухлий номер. Щоб після двох років секс випрошувати.
Електрохарчування• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ну я починаю його «спокушати», а далі в нього по плану фраза стомлений, хочу відпочити. І в мене як бувають виїзди(рідко, але є) в офіс, де мені проявляють увагу, то я себе дурочкою відчуваю. Бо такої уваги від чоловіка не отримую. З ним купу часу разом. А як якийсь лівий чоловік, то я вже таю. І справа не в чоловікові, а в знаках уваги.
Справа в чоловікові! Зрозумійте це, справа в ньому! Тільки чомусь ваш розум це ігнорує.
Чорнобаївка
• 17 ноября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
А клієнт шо каву приносив де взявся якщо дистанційно ?
Іноді виїжджаю в офіс, писала за це вище. З кимось спілкуємось дистанційно, а хтось хоче особисту зустріч. Але 90% моєї роботи офлайн.
Чорнобаївка
• 17 ноября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Я, как ваш муж. Спать бы, зачем тот секс нужен
А скільки для вас норма сексу?
Чорнобаївка
• 17 ноября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Я це розумію. Але мені стає так гидко, що хтось мене хоче, а чоловік, з яким я будую життя ні.
Зяблик протестант• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А скільки для вас норма сексу?
Пару раз в месяц
Електрохарчування• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Це тому що у вас установка, що розлучення - це позор. Чи що ви там собі придумали. Але основне - придумали. Насправді це не так, і після розлучення є життя і це не фіаско і не позор. А іншим не має діла до вас.
Шалена красуня• 17 ноября 2023
Блин, не представляю такого после 2х лет брака.
нафига такой ’брак’ нужен?
Чорнобаївка
• 17 ноября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Насправді не я придумала. В мене не «вау» зарплата, матеріально забезпечення та квартира чоловіка.
Батьки релігійні люди, котрі вважають шлюб один раз та назавжди. Всі друзі в нас спільні. Бо разом з молодості.
І щоб мені його кинути, то потрібно кинути з буквальному сенсі все своє життя. Якщо і залишаться, то пару подруг, котрі одружені/з дітьми і зустрічаємось раз в 3-4 тижні.
Чорнобаївка
• 17 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
нафига такой ’брак’ нужен?
Забагато «залежностей» в ментальному, матеріальному планах. І щоб завершити ці стосунки треба дійсно розпочати життя з 0.
На циголках• 17 ноября 2023
Автор,така сама біда була-він просто не хоче, а я вже дуріла без інтиму.
Одного разу клієнт запросив на вечерю,я відмовила,запросив на нейтральну каву,теж відмовила , а через тиждень думаю « а якого чорта я маю себе стримувати» і погодилась.
Був інтим і не раз, я ні про що не шкодую,розумію що хочу вже інших чоловіків і планую розривати відносини зі своїм)
ежик в тумане• 17 ноября 2023
2 роки після шлюбу і він вже нічого не хоче? Або автор троль, або чоловік має проблеми з потенцію. Ми 28 років у шлюбі, я нагнутися не можу лишній раз, бо чоловік починає робити натяки... А тут 2? Ну, незнаю...
Чорнобаївка
• 17 ноября 2023
Ответ дляежик в тумане
Якби ж то троль.. в минулих відносинах в мене було так само, але чоловік не рахувався чи я отримую оргазм чи ні. Тут з самого початку все було стабільно, з його бажанням та з моїм оргазмом. А зараз тухляк.
ЛісАпетная• 17 ноября 2023
Ответ дляВеккy
Потому что сексуальный пик мужчин 18 -25 лет, после 35 там идёт спад
А у женщин после 30 просыпается это все и хочется чаще.
У меня тоже с 20 до 30 все спало. Секса и не было по сути за 10 лет
После 30 мне надо, а он уже и не может 🤦♂️🤦♂️
Где Вы такое прочитали про пик до 25ти у мужчин? 😆
Шалена красуня• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
И что? Это ваша жизнь. и только вам решать как ее жить.
Вы действительно хотите жить с мужчиной который вас не хочет и который не видит в вас женщину, изменять и искать секс на стороне?
Вы серьезно видите такой свою дальнейшую жизнь и счастливы будете?
Шалена красуня• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ну так и начните. Сейчас гораздо проще чем через двадцать лет несчастливого брака.
Чорнобаївка
• 17 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
А якщо я піду жити після нормальної квартири, тижневих «сімейних» зустрічей з друзями в якийсь сімейний гуртожиток, то хіба реально бути щасливою?
Саме за щастя я і думаю. В першу чергу. І не знаю чи я буду щаслива одна.
Шалена красуня• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А сейчас вы счастливы?
Мексиканочка• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Та не парьтесь, ищите любовника, только не говорите ему, что замужем, чтобы можно было быстренько переметнуться к другому успешному мужчине в хорошую квартиру)
Чорнобаївка
• 17 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
А сейчас вы счастливы?
Так. У всьому, крім сексу. З чоловіком теж прекрасно спілкуємось(хоча під питанням). Складно пояснити. В одні моменти він мені найрідніша душа і я розповідаю йому все, він підтримує. Але чесно, коли настає момент інтиму, то це все перекреслює. Бо я в чомусь стараюсь, не отримую від нього уваги і далі я три дні просто в прострації. Описана в першому пості ситуації не вперше(
ЛісАпетная• 17 ноября 2023
Ответ дляВеккy
А вы думаете потенция у мужчин растёт с каждым годом?))) Почитайте умные книги , а не по вашему опыту судите
Я не думаю - я вижу
, она конечно не растёт, ну и не падает в 25
Шалена красуня• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Значит вы знаете что если останетесь с ним то никогда не будете счастливы и в конце концов возненавидите его и расстанется, но при этом молодые годы будут прос.ны.
Или вы расстанетесь сейчас пока вас ничего не связывает и получите шанс быть счастливой.
Это ваша жизнь и ваша ответственность.
Главное чтоб вы понимали что когда вы через двадцать лет будете мужу кричать в истерике ’ты мне всю жизнь испортил’ то это не он испортил, а вы сами.
Это ваша жизнь и ваша ответственность.
Відкушу все що стирчить• 17 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ви з чоловіком довго дружили, а потім вирішили зустрічатись? По скільки вам років? Можливо й не варто було одружуватись, якщо зразу дітей не планували...
Чорнобаївка
• 17 ноября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Не дружили, зустрічались. Три роки зустрічались, далі одружились.
В мене професія, яка вимагала багато років навчання. Було не до дітей, бо я була студенткою. Дітей заводять, коли вже є якась робота. Чоловік поважав мій вибір, допомагав фінансово, жили разом. Вивчилась, пропрацювала рік, зрозуміла не моє(забагато корупції, махінацій і просто не те, що очікуєш). Далі пішла в страхову працювати, працюю дистанційно півроку. І не впевнена, що це моя кінцева робота. На цьому етапі впринципі вже діти доречні, але з нашими відносинами не до дітей.
Мені 29, чоловіку 34.
Марафетчица• 18 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Для мене розлучення, то фіаско, бо підтримки не буде ні від кого. Я більше розглядаю(вибачте) зраду, ніж розлучення з багатьох причин.
В Києві живете? Давайте познайомимось 😘