Морожена_курка• 17 ноября 2023

День народження доньці- 14 років з батьками в Київі ДЕ? Допоможіть порадами.

Дівчата куди піти і чим розважитись, тато, мама і донька, в програмі суші точно, решта не знаємо куди сходити, фільмів немає зараз цікавих, чим зайнятись? Дайте гарні поради, будь ласка.
Перша леді колгоспу• 17 ноября 2023
Боулинг
Маурита• 17 ноября 2023
вр аттракционы в республике?
Звожу з розуму• 17 ноября 2023
Оболонь таун
Творю чудеса• 17 ноября 2023
Квест-кімната або vr-квест, атракціони (Галаксі), картинг, аеротруба
ПробілНеПрацює• 17 ноября 2023
Ми ходимо в квест кімнати Замкнені (сайт взаперти). До дня народження дають знижку.
Перша леді колгоспу• 17 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Мы уже прошли 😀
автор Морожена_курка • 17 ноября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Боулинг
Так, це в першому варіанті на обговоренні, порадьте де він є в Київі?
автор Морожена_курка • 17 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
О, розкажіть будь ласка.
Перша леді колгоспу• 17 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Блокбастер
автор Морожена_курка • 17 ноября 2023
Ответ дляМаурита
вр аттракционы в республике?
А Ви давно там були, працюють, ми пів року -рік тому по дорозі зайшли, більша частина не працювала, для малишні тільки.
автор Морожена_курка • 17 ноября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Блокбастер
Дякую
Перша леді колгоспу• 17 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
О, розкажіть будь ласка.
Вы приходите, вас закрывают в определенной тематической комнаты из которой вы должны выбраться за час. Нужно искать подсказки, разгадывать головоломки
автор Морожена_курка • 17 ноября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Так, як раз спойлер подивлись на сайті. Цікаво, Вам сподобалось?
Голова колгоспу• 17 ноября 2023
Може в заміський готель? Спа, басейн?
Перша леді колгоспу• 17 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Да, я прошла все комнаты замкнених, сейчас проходим комнаты кадрум
Аноним_1857• 17 ноября 2023
Галакси парк наверное как развлечение. Блокбастер.
А девочке в 14 лет интересно др праздновать с родителями? Или у вас один выход просто семьей, а второй она уже с друзьями?
ПробілНеПрацює• 17 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
О, розкажіть будь ласка.
Зайдіть на сайт, там є відгуки. Обирайте самий простий рівень складності, якщо на тематику якогось мультика, то не обов‘язково його знати, то більше для антуражу. Ми починали з кімнати Метро :)) Локації в них зазвичай в підвальних приміщеннях, так що повітряні тривоги не перешкода. А ще подивіться Музей становлення української нації, якщо не були, сучасний, атмосферний.
ПробілНеПрацює• 17 ноября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мы уже прошли 😀
Всі?! 🫣 ви вчасно, вони недавно ціни підняли.
Перша леді колгоспу• 18 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Да, все) я заметила, когда бронировала друзьям 😀
Перша леді колгоспу• 18 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Я эту комнату не рекомендую, вам она может не зайти. Там всего одна комната и никакого антуража. Если замкнені рекомендую Гарри Поттера, она очень атмосферная, хоть и сложноватая для начинающих (нужно брать подсказки)
А если кадрум, рекомендую титаник (она достаточно легкая), если любите ужасы - ужасы на улице вязов, либо назад в будущее
ПробілНеПрацює• 18 ноября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Круто! Їх чимало ))
Перша леді колгоспу• 18 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Круто! Їх чимало ))
Да, там много классных комнат, ждем открытия их новой (вроде космос, называется). В кадрум тоже классные комнаты
Перша леді колгоспу• 18 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Ой, спутала с Лифтом) в метро 2 комнаты, но, все равно, такая себе
ПробілНеПрацює• 18 ноября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
В метро ще кабіна машиніста. Ми були з дітьми, а вони люблять справжнє метро, то їм вагон був в самий раз ))
Перша леді колгоспу• 18 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Да, я вспомнила. Перепутала с лифтом. Но, все равно, нам эта комната, после других, не понравилась.
автор Морожена_курка • 18 ноября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Може в заміський готель? Спа, басейн?
Дякую, яка там вартість, дуже дорого?
Яжемать Мне можно• 18 ноября 2023
Аэротруба
автор Морожена_курка • 18 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
Так, вона хоче родиною, потім з друзями. Дякую. В Лавіні були пів року тому, майже нічого толком не працювало.
автор Морожена_курка • 18 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Дякую Вам, дуже цікава порада, вже дивлюсь
Аноним_1857• 18 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Отличное решение ✌🏻 сначала с семьей посидеть, потом с друзьями. Вам тут рекомендовали еще Взаперти. Хорошая штука, интересная. Ну и блокбастер.