Колдунья-вещунья• Изменено 18 ноября 2023

Який подарунок Ви хочете отримати на Новий рік?

крім миру і перемоги, то само собою 🙂
Лама_мама• 18 ноября 2023
Чтобы открыли границы!!
Котомафия• 18 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
круто! я теж хочу такий, що світиться.

а де ви зі своїм німцем познайомились, якщо не секрет?
На вокзалі
Котомафия• 18 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
круто! я теж хочу такий, що світиться.

На вокзалі
Мама Карло• 18 ноября 2023
Сережки зі смарагдами в білому золоті
А.р.і• 18 ноября 2023
Ролекс
Багиня• 18 ноября 2023
Ответ дляДжеральдина.
Везёт, у меня поездка в Париж через неделю, от самой дороги уже стресс и не нужен тот Париж
Це ж класно, в Парижі зараз класно, вже різдвяна атмосфера
ЯНаПэПэ• 18 ноября 2023
Своє житло у передмісті Києва (достатньо квартири у 30кв.м. до Києва 30хв.) і щоб моя справа почала працювати.
Всміхайлик• 18 ноября 2023
Забрать собачку из Украины
Чу Ча• 18 ноября 2023
Я хочу в тихое место переехать. Живу сейчас над дорогой,шум страшный от машин. Очень замучилась не высыпаюсь.но это будет не скоро. Это жилье на год. На другое денег нужно собрать...

Потом здоровье побольше
...

Работу хорошую....я сейчас без дохода
И денег в заначке чтоб чувствовать себя спокойно,на мне ребенок(
tarveldy• 18 ноября 2023
Масштабна бавовна на москві, в кожному дворі щоб палало а з неба падали камені і візитки яроша під нестерпне геготання гусей і дзищання комарів
tarveldy• 18 ноября 2023
Ответ дляАнонимушка
я не можу вибратись з депресії. На фоні цього важко спілкуватись з людьми та майже не можу заставити себе вийти з дому. Тому догляд тільки домашній. Потрібно брати себе в руки, а не виходить😪 Дякую за пораду
То вам треба собака , я серйозно
a.ostroverh• 18 ноября 2023
Ответ дляВесотехник
Вік 39 років. Як раз такий, коли потрібен особливий догляд, а в мене його з початку війни немає. Вмиваюся гелем для душу і все. Шкіра жирна дуже, а тепер ще й зневоднена, постійно стягнута стала. Раніше засоби дуже ретельно обирала - такі, щоб пори не забивали (бо навіть без догляду вони забиваються власним себумом) і мали ідеальний склад. Тому з цим проблема зараз, бо будь-що на шкіру на наношу - інакше проблем буде ще більше з нею, а нормальний догляд дозволити зараз не можу і тому не маю ніякого.
Напишите мне пожалуйста в личку
КартаБезКомиссий• 18 ноября 2023
Хотела отношения с мужчиной, но ничего не получилось ни дома ни заграницей. Такая уж я видно.
СМСница• 18 ноября 2023
Айфон хочу.
ЗновЗдоров• 18 ноября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Корги или ноут
якщо це для вас рівноцінно то краще ноут!
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2023
Мене зараз закидають капцями, але раптом захотілось 15 айфон. Моєму вже 5 років. Але мене жаба душить, шкода чоловікових грошей, а старий телефон як назло прекрасно працює. От просто така собі раптова хотєлка. Ще хочу фен, але хоч він і дорогий, чоловік каже, що то не подарунок і купить його просто так, не на свято
ЗновЗдоров• 18 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Чтоб мужа отпустили домой хотя бы б сутки за эти почти 2 года
Нехай Ваше бажання здійсниться🙏
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2023
Ответ дляДжеральдина.
Я така сама. Як уявлю, як добиратися, то вже нічого і не хочу. Навіть бо ковіду, коли регулярно кудись літали, треба було пережити саме оцей час, поки добираєшся до місця призначення, а далі все гуд
Галябалована• 18 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
Мені от німець подарував
В Германии вообще все повернуты на глобусах. Они везде есть в продаже и у каждого немца. Я тоже хочу) в детстве у меня был глобус
Все знаю від і до• 18 ноября 2023
Свій будинок. Одужання дитині.
Цигарний шланг• 18 ноября 2023
Хочу сама собі зробити подарунок: доробити всю роботу і відпочити нарешті
Бяки-козяки• 18 ноября 2023
Несколько миллионов евро или франков хочу получить на свой счёт
Безсовісна кума• 18 ноября 2023
Духи
мимАпроходила• 18 ноября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Нет, жду чп. Вообще мечусь между форео и клион. Но про форео все говорят однозначно он лучше. Как микротоки и электропорация.
Нюфейс что-то там еле-еле на максимальном режиме
А що саме розглядаєте з Foreo, я думала про zemits.
KaVika29• 18 ноября 2023
Посвідчення інваліда 2 групи
175см55кг19лет (она)• 18 ноября 2023
Две полоски на тесте
Сиреневая цапля• 18 ноября 2023
Подорож в теплу країну до океану.
Бешене сарі• 18 ноября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Заказала Санта Клаусу такие духи..
Вы в сша?поэтому Санта клаусу?там Дед Мороз не дарит?
Бараболька• 18 ноября 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Боже, а мне только дай куда -нибудь поехать. Моё счастье начинается прямо за порогом квартиры)) обожаю путешествия.
Амелі на мілені• 18 ноября 2023
Ответ дляKaVika29
Посвідчення інваліда 2 групи
Надеюсь, это шутка?