Страхованная• 18 ноября 2023
Ви збираєте квитанції за квартиру? Чи викидаєте?
Наші сусіди їх навіть з ящику не витягують, вже вивалюються))) не знаю, мабуть там вже пару кг макулатури зібралось🤨
Глубоководная селедка• 18 ноября 2023
з відміткою про оплату - так. і для оплати краще теж паперова, бо якщо платиш он-лайн, там чомусь завжди більша сума
Басноплетка• 18 ноября 2023
Коли платила за квітанціями та на них були штампи - зберігала. Зараз через Приват, тож сенсу немає.
Фиктивная• 18 ноября 2023
Выбрасываю, но квитанции (оплачиваю через Приват 24) распечатываю. На электронику сильно не надеюсь, вдруг глюнет.
Мона_Лиса• 18 ноября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
На квитанции почитайте)) Срок хранения 2 года))
Храню три года, типа срок исковой давности