Перемелица• Изменено 18 ноября 2023

Допоможіть намалювати план с/в, який масштаб взяти по клітках

Сантехнік попросив намалювати схему з масштабом по клітинках
Допоможіть я щось не врублюсь як це зробити
1 метр взяти за скільки кліток?
Борисфенка• 18 ноября 2023
За 10
Додекаэдр• 18 ноября 2023
2 або 4, я так малювала. Можна по клітинці на 10 см
автор Перемелица • 18 ноября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Інсталяція унітаза яку ширину робити?
Меломанка Маланка• 18 ноября 2023
Сделайте крупнее,на тетрадном листе 1м 3-4 см
Конотопська відьма• 18 ноября 2023
Увеличиваете размеры в два раза.
Это будет масштаб 1:50.
Т.е., если размер 2500, то на бумаге это будет 5см.
Додекаэдр• 18 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Інсталяція унітаза яку ширину робити?
Гляньте на цю схему, може щось допоможе. Тут є описана інсталяція. Це сторінка дизайн проекту
автор Перемелица • 18 ноября 2023
Ответ дляДодекаэдр
О дякую
Їжак в панчохах• 18 ноября 2023
мда.... а тут в темах про закордоння мохнатки собі скубуть і волосся на голові рвуть, голову попелом посипають, розказуючи яка у нас чудова система освіти і яка тупа європейська
Конотопська відьма• 18 ноября 2023
Можно и не увеличивать в два раза.
Если 2500 - 2,5см, 680 - 0,68см и т.д.
Но это будет мелкий план.
Петриківна• 18 ноября 2023
Малюйте один до одного, зможете промалювати всі деталі: де гребінець лежить, де помада...
Конотопська відьма• 18 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Інсталяція унітаза яку ширину робити?
Размеры унитаза, который у Вас будет.
Вся в кредитах• 18 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Автор навчалася у чудових радянських вчителів, якщо що.
Їжак в панчохах• 18 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
в яких радянських, автору навряд чи більше 30? Це раз. І друге, якраз таки радянську систему тут препідносять до небес)))) Результат бачимо по темі)))
Вся в кредитах• 18 ноября 2023
Перший комент найзручніший для вас. беріть розворот в клітинку, і 10 см в реальному житті = 2 кліт на плані.
Вся в кредитах• 18 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Якщо автор 90го року народження і пішла в школу в 7 років, то звідки взялися вчителі в 97 році?
Їжак в панчохах• 18 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
звідти і взялись, моїх дітей вчили вже випускники часів Незалежності. Ще раз, тут восхваляють якраз таки РАДЯНСЬКУ систему освіти і розказують, що вона була найкращою
Поліцейський патруль• 18 ноября 2023
Можна 5 клітинок, тоді 1клітинка=20см. Для інсталяції 80 см зручно намалювати 4 клітинки.
Вся в кредитах• 18 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Ще раз: я не восхваляла, мова не про ваших дітей, в 97 році викладали радянські вчителі, бо нових не було.
Поліцейський патруль• 18 ноября 2023
Це Ви будете душову ршбиьи по стіні 1410см чи ванну?
Їжак в панчохах• 18 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
а я і не писала, що Ви особисто вохваляли, навчіться розуміти прочитане. Востаннє. може таки дійде до Вас: тут восхваляли в темах освіти саме радянську систему навчання, як найкращу, і поливали момиями європейську))))
На цьому бувайте, пересвистувати чайник більше не буду
Тантрический кекс• 18 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Дуже слушна порада, а 1 метр (100см) буде 20 клітинок. А якщо треба 5 метрів, то 100 клітинок. Якого розміру має бути аркуш в клітинку?
Говорилка• 18 ноября 2023
Берите тетрадный листок, и 1 метр = 10 клеток.
Вам для планирования кину своё, потому что похож санузел по большей стороне. Рекомендуя Вам его полностью разобрать и переложить под нужный размер. Стены, кстати, частенько из палок и штукатурки, а не из кирпича, на который надо вешать бойлер
Говорилка• 18 ноября 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Я тоже считаю, что при таких размерах нужно от ванной отказаться в пользу душевой загородки
Вся в кредитах• 18 ноября 2023
Ответ дляТантрический кекс
А ви бачили розмір ванни автора? 2,5 метри по довжині, ширина менша. Це аж 25 см, на розворот влазить.