Броніки для Моніки• Изменено 18 ноября 2023
Яке коротке жіноче повноцінне життя
Перші 20 років дівчина росте, потім 10-15 років повноцінного особистого життя, можливо щасливий шлюб, паралельно діти підростають. А потім бац і тобі вже 44 роки, старша дитина студент, практично самостійна, менша в середній школі. І як би ти не дивилась за собою, не хорохорилася, але починаються передкліматичні явища, гормональні збої, якісь поки що незначні, але неприємні ознаки хронічних хвороб. І це все потребує значних фінансових вкладань щоб хоча б підтримувати себе на нормальному рівні і не перетворитися швидко на заморену тітку. Добре, якщо чоловік люблячий адекватний і не цікавиться молодими.
Сумно з цього розуміння. Як гідно старішати і не перейматися з цього?
Чижик Пижик• 18 ноября 2023
Хотіла написати, що в мене те ж саме, але ні, це не так.... В мене ще нещасливе дитинство, бідність, постійні переїзди, хвороби і смерть рідних. Невдале заміжжя, проблеми зі здоров´ям і роботою, (клімакс під питанням), а мені тільки 39....
Я вже розумію, що враховуючи ще й теперішню війну, це вже просто кінець..... Тепер в мене питання, як я доживу своє життя?
Мальчун-задирун• 18 ноября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Я гарно виглядаю, але в порівнянні з моїми навіть 33 - 35 вже не так
Ну так это нормально, 10 лет прошло с тех пор.
Дама с заначкой• 18 ноября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
І що? Яка різниця як ви виглядали в 33, в 23
а в 63 ви будете виглядати не так як в 43
всі наші проблеми у нас в голові, я знаю популярну у відповідних гуманітарних колах жінку, під 50 яка ніколи не фарбували волося, ходить іх гулькою, майже без макіяжу, одягається в те що випадок із шкафу, їй постійно задають питання, що саме цікаво жінки , чому вона не зробить зачіску, не зафарбує сивину, вона відповідає навіщо? Від зачіски вона не стану розумніші, діти слухняності, чоловік не стану кохати її більше, гонорари за лекції ій не стану платити більше,їй так комфортно і вона щаслива, навіщо вічні порівняня с кимось, ми то ми , якщо порівнювати себе із кимось, то звичайно знайдуться гарніш і багатші катастрофа
Сундучок с каникулами• 18 ноября 2023
Как это грустно, у меня только жизнь началась после 30 и неужели я лет через 10 непременно начну разваливаться? Пока не могу себе даже представить, сейчас в 35 здоровье не сильно хуже чем в 20, даже лучше себя чувствую, потому что образ жизни более спокойный, без работы на износ, лишнего алкоголя и стрессов.
Половину жизни посвятила тому, чтоб выбраться из грязи в князи так сказать, и привести в порядок психику, с которой было немало проблем, достичь желаемого материального статуса, и пока не добилась своих целей, даже не думала лезть в серьезные отношения - ибо прекрасно понимала, что счастья бы мне это не принесло. В 32 года решилась, встретив подходящего мужчину. Много планов, хотим купить дом и переехать из надоевшего Киева в тихое местечко. Короче реально жизнь начинается только, возраста своего не осознаю толком, хотя на лице конечно уже заметно, что не девчонка далеко. А в остальном - тело в порядке, за счёт спорта, который очень люблю и даже скорее не за эффекты для фигуры, а за снятие стресса, без движения с ума схожу на ровном месте, в душе молодость, ведь у меня не было личных драм, кроме финансовых разве что, не было особой ответственности и жила я всегда для себя.
И вот как-то страшно стало, неужели это все должно резко посыпаться через десяток лет? Может не у всех так, и может дело не только в здоровье?
ХвостПистолетом• 18 ноября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
З чого ви взяли що у мене ’неудавшаяся жизнь’?
потому что не было бы этой темы. Если в ваши 44 предклиматическое что-то - это совсем не значит что и у остальных так же. По здоровью тоже, по заморенной тетке тоже.
Это все о вас, и не надо думать, что у большинства так же
Шаблонно мыслить не есть гуд.
Броніки для Моніки
• 18 ноября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Шаблонно мыслить не есть гуд.
Остальные 44-летние тоже как бы далеко не ушли. Хорохориться можно сколько угодно, но природу не обманешь. Не сворачивают шеи мужики уже на такой возраст.
Жить можно, интересы свои иметь, хобби.
Но молодость прошла
Жить можно, интересы свои иметь, хобби.
Но молодость прошла