Кіна не буде• 18 ноября 2023
1+1, Зелена книга, Король говорить. Що ще подібне?
Хочеться стерти пам´ять щоб переглянути знову ці кіношедеври, настільки вони задивлені до дір.
Всії їх об´єднує реальна історія, дружба. Настільки до глибини пробирає. Що ще подібне порадите?!
Кіна не буде
• 18 ноября 2023
Ответ дляБараболька
Вторая жизнь Уве
Бачила. Обидві версії. З Хенксом дуже сподобалась. Книга взагалі супер. Доречі з Хенксом не зовсім пр книзі, але все одно чудово
Кіна не буде
• 18 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
12 років рабства
Теж бачила, чудовий фільм
Харчовий тріль• 18 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Теж бачила, чудовий фільм
список шиндлера може? так, ці фільми досить популярні
Кіна не буде
• 18 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Игру престолов и домохозяек не предлагать?
Престоли колись починала, але не моє. Домогосподарки теж до дир, разів 3. Тільки Секс і місто більше )))
Кіна не буде
• 18 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Дуже класний. Але в колекції спогадів також є
Света С Приветом• 18 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Тогда точно попробуйте престолы ещё раз и ещё раз,после кровавой свадьбы там начинается всё интересное
Морковку дай• 18 ноября 2023
Автор, скоро Різдво, ми минулого року подивилися і плакали, реально кохання і дружба
Катастрофа• 18 ноября 2023
Игры разума
Игры разумов
12 лет рабства
Дом из песка и тумана
Танцующий с волками
Зеленая миля
Игра в имитацию
Легенды осени
Ванильное небо
пересматривала, просто классные фильмы еще кому
Игры разумов
12 лет рабства
Дом из песка и тумана
Танцующий с волками
Зеленая миля
Игра в имитацию
Легенды осени
Ванильное небо
Голодаю• 18 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Як ці два серіали можуть бути в одному реченні?
Ну, ок , давайте ще теорію великого вибуху додамо.
Света С Приветом• 18 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Не знаю как,но то что перечислила автор в старпосте и эти два сериала - это мои любимые произведения, которые я не раз уже пересматривала,по этому решила предложить то,что ещё люблю я,а там уже захочет автор или нет,на её усмотрение)
Эти два сериала,на мой взгляд,связаны одним словом - ’ интриги’
Света С Приветом• 18 ноября 2023
Ответ дляKasya3112
Скрытые фигуры, на основе реальных событий, понравился фильм и актёрский состав
Да,классный фильм,я уже два раза его смотрела)))
Фізик-ядерщик заочно• 18 ноября 2023
Краще не буває (Ніколсон за цю роль Оскара отримав). Суперова комедія
Річард прощається (Джонні Деп, теж така класна драмеді)
Легковажна поведінка
Назви мене своїм ім´ям
Щоденник баскетболіста (це ми удвох з сином 13тиліткою були вражені)
Це ті, котрі подивилась пізніше всіх відомих хитів з високим рейтингом.
Хочу передивитися ’Шоу Трумена’
Не бачила ще ’Що гложить Гілберта Гейла’. Він в планах
Легковажна поведінка
Назви мене своїм ім´ям
Хочу передивитися ’Шоу Трумена’