Гостра на язик• 18 ноября 2023
Нова пошта, наложка, не розберусь
Хочу відправити костюм новою поштою наложкою, ціна 1100. Як розрахувати доставку, щоб мені заплатили наперед, вразі якщо костюм не заберуть, плюс гроші мені будуть назад відправляти
Кружите меня,кружите• 18 ноября 2023
Доставка за счет получателя с условием наложенного платежа, не знаю существует такое, но поинтересуйтесь
Метелики на душі• 18 ноября 2023
Ответ дляБідося
250 предоплата + 850 наложка.
125 грн в одну сторону - это слишком дорого для костюма. Обычно такая посылка 70 грн. Поэтому 140 грн предоплата и 960 наложка, мне кажется, правильнее.
Natal_ka91• 18 ноября 2023
150 передоплата + 950 накладний + доставка за рахунок покупця з комісіями
Якщо не забере, просто 150 грн залишаться у вас як компенсація за доставку
Синди Кроуфорд• 18 ноября 2023
Ответ дляМетелики на душі
смотря куда