Доль Чекомбана• 18 ноября 2023

Хочу порадитися з приводу брів та очей.

Дівчата, набридло підмальовувати брови та стрілки. Хочу зробити перманентний макіяж у Києві. Що порадите? Що Ви робите? Як довго тривається? Чи не небезпечно робити татуаж міжвійки та стрілки. Який Ваш досвід. Заздалегідь дякую!
5cmhybyna• 18 ноября 2023
і ходити з синіми бровами

автор Доль Чекомбана • 18 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
і ходити з синіми бровами
А чому? Це дає такий ефект?!
5cmhybyna• 18 ноября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А чому? Це дає такий ефект?!
ультрафіолет. Всі ті татуажі треба оновлювати раз в пів року рік
КинДза• 18 ноября 2023
Якщо раптом натрапите на Анііфу з 10річним досвідом, біжить від неї
Докладальниця• 18 ноября 2023
Лучше рисуйте, неизвестно как оно сходить будет, если вообще будет сходить
автор Доль Чекомбана • 18 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
і ходити з синіми бровами
Будь ласка, порадьте, яку зробити процедуру, щоб брові довго трималися 3-6 місяців і не було негативних наслідків. Які є варіанти?
КинДза• 18 ноября 2023
Ответ дляДокладальниця
Вот-вот. Мне обещали красоту на год. В итоге ни красоты (хоть и было 5 корректировок , все равно херня получилась), и уже три года сходить не собирается даже.
Зубная фея• 18 ноября 2023
Автор, нет и ещё раз нет!
автор Доль Чекомбана • 18 ноября 2023
Ответ дляКинДза
А де робить та Анііфа?

автор Доль Чекомбана • 18 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
Автор, нет и ещё раз нет!
Окей, спасибо! Прислушаюсь к совету. А то чуть сдруру не пошла уже.
КинДза• 18 ноября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А де робить та Анііфа?
3 роки тому була на Позняках біля Набережної, зараз не знаю і знати не хочу. Бо в кінці наших митарств вона мені запропонувала піти на лазерне видалення , за її кошт, правда.
Зубная фея• 18 ноября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Макияж с утра - это настроение. Лучше выделить 10 минут, настроиться на хороший лад и идти в мир красивой по-настоящему.
А не вот это вот всё...коммерческое, анти-эстетическое, и в случае неудачного опыта ещё и с проблемами.
автор Доль Чекомбана • 18 ноября 2023
Это я вычитала рекламу в ФБ.
’Перманентний макіяж брів в техніці пудрове напилення’. Може це і не зовсім татуаж. І фото з роботою на моделях такі гарні.
Десь на Сирці, пишуть м.Дорогожичі.
Все возможно• 18 ноября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А я вам скажу так і ще раз так
Все возможно• 18 ноября 2023
Раз на рік роблю перманент брів. Це саме правильне рішення. В мене немає бажання їх фарбувати щоденно. Макіяж не часто, так як в мене гарна шкіра і мені немає потреби задавати собі настрій цим способом)
Зубная фея• 18 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
Покажете красоту?
Зубная фея• 18 ноября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Это я вычитала рекламу в ФБ.
Десь на Сирці, пишуть м.Дорогожичі.
Не ведитесь на рекламу.
Лучше разберитесь в вопросе и заимейте свое мнение относительно перманентного макияжа.
Все возможно• 18 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
Покажете красоту?
Кому?
Зубная фея• 18 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
Кому?
Нам)

Все возможно• 18 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
Нам)
А вы кто?)
Зубная фея• 18 ноября 2023
...
Зубная фея• 18 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
А вы кто?)
А вы?
Все возможно• 18 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
А вы?
Вы поняли ход моих мыслей)
Зубная фея• 18 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
Вы поняли ход моих мыслей)
Что вы, я непроходимо тупая. Я верю на слово, что перманентный макияж- это очень красиво, и всем его надо обязательно делать.
Все возможно• 18 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
Манипуляции при себе оставьте) так как они сразу подтвердили первое предложение ваше).
Ну и в оценке вашей никто не нуждается от слова совсем)
автор Доль Чекомбана • 18 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
А я вам скажу так і ще раз так
Уточніть, будь ласка: так - це йти і робити
Або
Так: це фарбуйте щоранку самі.
автор Доль Чекомбана • 18 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
Не ведитесь на рекламу.
Вот я и решила разобраться. Поэтому и обратилась к советчицам.
автор Доль Чекомбана • 18 ноября 2023
Так что ж это такое:
’Перманентний макіяж брів в техніці пудрове напилення’?
Колдунья-вещунья• 18 ноября 2023
У меня микроблейдинг - мне нравится. Стрелки точно бы не делала- могут поплыть.
автор Доль Чекомбана • 18 ноября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Красиво! А свои волосинки в бровях тоже остаются + делется такое напыление, да? Как долго держится?